Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Katalog

21. úno 2018 22:30 #134330
Katalog od raki
Návštěvník
Prosím doporučíte mi komponentu podobnou ZOO? Tedy katalog... něco ve smyslu katalogu firem (název popis, obec, tel ad...). Abych mohl vyhledávat podle kriterií jako je město, kraj název, klíčová slova ad... Se zoo jsem měl ty nejlepší zkušenosti, ale dělám projekt pro neziskovku a ty nemají na to investovat tolik co je cena za ZOO...

22. úno 2018 03:15 #134332
Odpověď od Cony
Moderátor
A nestačili by obyčejné články ve spojení s vlastními poli?

22. úno 2018 08:07 #134333
Odpověď od Linelabcz
Admin
Přesně jak píše Cony. Nesnažte se web "zaplácat" rozšířeními typu ZOO, správa a aktualizace webu je pak složitější. Výkon webu nižší, rychlost načítání stránek 100% pomalejší. Joomla umí takové funkce v základu.

22. úno 2018 17:00 #134343
Odpověď od H13
Admin
A co použít e-shop jako katalog? Výhodou může být již hotové vyhledávání, filtrace, položky ve více kategoriích, atd. Atributy, specifikace, tagy se dají použít pro jednotlivá pole, podle který se hledá.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

27. úno 2018 08:36 #134455
Odpověď od raki
Návštěvník
To ano, ale chybí mi například dat článek do více kategorií, filtrovat podle města ad...

27. úno 2018 10:54 #134457
Odpověď od H13
Admin

To ano, ale chybí mi například dat článek do více kategorií, filtrovat podle města ad...

V e-shopovém řešení by byl článek produkt. Jeho obsah by byl jeho popis (krátký nebo dlouhý). Záznam/Článek/Položka lze vložit do více kategorií, město by například bylo specifikace, která se potom filtruje.

Těch variant a kombinací v e-shopovém řešení je hodně, filtrování a vložení položky do více kategorií je základ:


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum