Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

buy content

19. úno 2018 21:56 #134284
Odpověď od Linelabcz
Admin
Rozšíření pro starší verze Joomla byla vyřazena a schvalovací proces pro nová rozšíření je velmi přísný.

26. úno 2018 10:59 - 26. úno 2018 11:00 #134446
Odpověď od Fiury
Uživatel
Nicméně po x dnes hledání jsem žádné "rozšíření" nenašel ani v subscription ani v ecomerce. Zkusím něco "doprogramovat" ale jelikož jsem zkončil někde v základech ( PHP s MySQL) tak to pro mě tak jednoduchý nebude .. Ale snad ani moc složitý.

Nesmějte se ale raději se zeptám,napadlo mě
a) vložit přes nějaký flexi custom PHP buton ke koupení (s tím že zapíše do Mysql ID uživatele a ID článku
b) override "reade more" do podmínky když najde kombinaci uživatelkého jména a článku ? i toho butonu ke koupení..

Nebo vás napadá elegantnější řešení ?

26. úno 2018 14:27 #134449
Odpověď od CMS systémy
Uživatel
Tohle si můžeš koupit a nakonfigurovat neskutečné množství situací
www.joomlapolis.com/addons/cb-paid-subscriptions

Koupit jeden článek, nebo kategorii, na měsíc na rok nebo na věky a v kombinaci s Comunity Builder se to dá modifikovat neskutečným způsobem od platebních bran až po faktury, odesílání emailů a další.

Upozornění: Je to docela rozsáhlá komponenta a ne zrovna najlevnější i když na to co to umí je to více než přijatelné a v tom množství funkcí se může leckdo ztratit.

Doufám že odpověď je tobře cílená na toto téma jelikož jsem to tak letmo proletěl, ale myslím si, že ano.

Tým CMS systém.

CMS systémy - www.cms-systemy.cz
Všechny redakční systémy na jednom místě.

26. úno 2018 14:47 - 26. úno 2018 14:52 #134450
Odpověď od Fiury
Uživatel
Ahoj,

víš určitě , že CBsubs umí :
1) koupit jeden článek
2) zobrazit seznam koupených článků
Teď se prokousávám CBSubs manuálem a zkouším najít jestli to umí, ale 580 stran je 580 stran :D. Navíc to není pro mě levné, 165 Eur (nebo asi 356 Eur za všechno, abych tam nemotal hromadu komponent dohromady.. to je mazec..)

to by mi naprosto vyhovovalo, jelikož to mám postavený na :
a) Flexicontent
b) Comunity builder

Díky

26. úno 2018 15:03 - 26. úno 2018 15:05 #134452
Odpověď od Fiury
Uživatel
Navíc......nejsem programátor , jen jsem kdysi dělal v PHP a MySQL a dělám jeden web pro sebe .. Takže "vyhodit" 356 EUR za extension, který už dál nevyužiji je pro mě trochu nadrámec...

Že by mi to někdo nainstaloval za úplatu je asi proti licenčním podmínkám co :)

Powered by Fórum