Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomla 3.8.3 .. Rolovaný obrázek na pozadí řádku

16. led 2018 17:15 #133831
Joomla 3.8.3 .. Rolovaný obrázek na pozadí řádku od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Dobrý den
Při editaci stránky jsem nahrál obrázek pozadí prostřednictvím volby Možnosti řádku. Mám zapnutou funkci paralaxa pozadí řádku v plovoucím režimu a při vypnutém Boxed Layout..jako že je prezentace roztažená přes celou obrazovku.
Obrázek je na www nahraný .. na FTP je vidět, oprávnění k souboru mám nastavené na 644 a taky v médiích je viditelné..konec konců jsem odtud obrázek na pozadí přidával. Ale obrázek se nezobrazuje. Jedná se o stránku www.proksova.cz/index.php/salon/o-salonu a obrázek by měl rolovat někde střed/střed stránky. Nevíte prosím v čem dělám chybu.? Musím podotknout že dříve se mi toto jaksi podařilo a obrázek roloval na pozadí. Jestli zadám "Prozkoumat" v prohlížečí tak obrázek dog_wallpaper.jpg je tam vidět..
A teď na to nemohu přijít v čem je problém. :( Ještě jsem si vzpomněl že jsem od té doby měnil nastaveni barvy pozadí v preset ale podle mě by to nemělo mít vliv na funkci. :) Děkuji za případné rady.

16. led 2018 18:46 #133832
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
dog_wallpaper.jpg Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)

Na další rady nemám dost informací, nevím co používáte za šablonu a rozšíření. Pátrejte hlavně po tom, proč ten obrázek neexistuje
Poděkovali: František Ohlidal

16. led 2018 19:26 - 16. led 2018 19:26 #133834
Odpověď od Bong
Moderátor
Když uložíte obrázek do složky images/about/dog_wallpaper.jpg, tak jej nemůžete zobrazit odkazem index.php/salon/images/about/dog_wallpaper.jpg

Zadáváte cestu blbě, nebo máte někde něco blbě nastavené. Ideálně postupujte dle dokumentace k vaší šabloně nebo pagebuilderu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

16. led 2018 19:38 #133835
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..používám od www.joomshaper.com šablonu Shaper_hope 3.8.0 a k tomu rozšíření SP page Builder Pro v2.5.4
Ale s těmito rekvizitami se mi kdysi dříve podařil vložit na pozadí rolující obrázek a i teď tam je .. viz příloha. Akorát se nezobrazuje.
Přílohy:

16. led 2018 20:17 #133836
Odpověď od Bong
Moderátor
Chyba 404 má svůj význam. Kde nic není, ani smrt nebere. Zkuste někdy poslechnout co vám říkáme.


I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:
Poděkovali: František Ohlidal

16. led 2018 21:18 #133842
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..hm.Tak z toho jsem úplný Jelen. A ten soubor bootstrap.min.css.map jsem na FTP nalezl a tady je pod chybou. Dříve...resp. v dřívější smazané verzi pokusu na proksova.cz jsem normálně nahrával obrázky ma pozadí, sice jen pomocí editoru veřejné části a fungovalo tro a teď jsem zkusil totéž ..tedy pomocí editoru veřejné části a opět neúspěch. :(

Powered by Fórum