Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Dlouhé načítání joomly - Web browser is waiting

Dlouhé načítání joomly - Web browser is waiting 20. led 2018 21:29 #133892

zkus nastudovat ten server pořádně co máme VPS od hostime.cz tak jsou mi schopní aktivovat ssl zvlášť pro každou doménu, přepínat verze PHP a i ten protokol. Když jsem kompletně přešel na PHP 7.1, SSL a HTTP2 tak se rychlost webu rapidně zvýšila.
  • pivovary
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Dlouhé načítání joomly - Web browser is waiting 21. led 2018 21:56 #133894

Vyřešil jsem to přesunutím hostingu na SSD disky, zapnutím redis mazipaměti, povypínáním nějakých nepoužívaných pluginů a povolením opcache pro doménu a zabráním více paměti pro stránky. Tak uvidíme jak to bude šlapat dál. Co jsem zkoušel zapnout SSL na doménách, tak to pomůže většinou tak o 0,5s, ale i to se počítá. PHP mam 7.1.13.
Nevíte jak je na tom php 7.2 s rychlostí a připraveností joomly a VM, zkoušel to už někdo?
  • petrkub
  • Začátečník
  • Obdržená poděkování 14
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.111 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 969 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu