Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Phoca Guestbook - zápis vzkazů

11. pro 2017 13:27 - 11. pro 2017 13:31 #133356
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den, děkuji za odpověď, ale bohužel nepomohlo to, měl jsem to nastavené správně.
1. Zkoušel jsem jak zapnout, tak vypnout Kontrolu zpráv,
2. Pokud nastavím nezobrazovat zprávy, tak se neukáže žádná.
Prostě ať nastavím cokoliv z výše uvedeného, tak nové zprávy jsou zneveřejněné a musím je zveřejnit ručně v administraci :(
Já fakt už nevím do nedávna to fungoval OK, jedině to nastavit na tvrdo v kódu, ale to bohužel nevím kde.
Nemůže to být tím, že web jede na php 5,6?

16. pro 2017 14:27 #133437
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, PHP verze by to neměla ovlivňovat.

V základním nastavení se zobrazují všechny zprávy, tedy jednodušší by bylo v databázi - v tabulce rozšíření - u Phoca Guestbook komponenty vymazat nastavení :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

01. led 2018 19:59 #133632
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak jsem se dnes měl chvíli čas komponentou zabývat. V administraci jde zapsaný vzkaz nastavit jako nezveřejněný, ale zpátky jako zveřejněný nastavit už nejde. Jde to pouze ručním přepsáním v databázi. Takže nové vzkazy zveřejním pouze přímým zásahem v DB.

01. led 2018 20:41 - 01. led 2018 20:41 #133643
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Právě jsem ještě ze zoufalství komponentu odinstaloval, zkontroloval DB a nainstaloval znovu, bohužel vše je při starém. Vzkazy jdou zapisoval, ale zveřejnit pouze přes ruční zásah do DB. :(

01. led 2018 23:09 #133645
Odpověď od H13
Admin
Hmmm, pokud nemůžeš například jako super user změnit příspěvek v administraci z neveřejného na veřejný, pak je asi něco špatně v Joomle! nebo nastavení práv pro komponentu? Zkus se podívat do editace guestbooku, do permissions a podívej se zda má uživatel, pod kterým jsi přihlášený práva editovat komponentu?

Stahuješ Phoca Guestbook z této stránky:
www.phoca.cz/download/category/5-phoca-guestbook-component

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

01. led 2018 23:12 - 01. led 2018 23:15 #133646
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Jako admin mam povolene vse.
Komponentu mam z tveho webu, cestinu od Bonga.

Powered by Fórum