Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jednoduchý objednací formulář

21. lis 2017 22:12 #133097
Odpověď od Jakub P
Uživatel
Díky, zkouším chronoforms, vzhled bych dával - na to počítání musím přijít.

23. lis 2017 10:32 #133117
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Doporučil by som Visforms, kvalitné a pritom jednoduchšie ako Chronoforms

extensions.joomla.org/extensions/extensi...back/forms/visforms/

17. led 2018 14:08 #133854
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
zkouším visforms v základní bezplatné verzi a zjistil jsem, že pravděpodobně nedokáže odesílat přílohu e-mailem. Do e-mailu mi přijde pouze odkaz na stažený soubor, který je v TMP.
Je tomu opravdu tak?

Na domovských stránkách jsem našel, že pro odeslání přílohy e-mailem je potřeba zakoupit plnou verzi, pokud mi to google dobře přeložil.

Jakou máte s VISFORMS zkušenost?

Děkuji za odpověď, Milan

23. led 2018 09:09 #133920
Odpověď od marton
Začátečník
Není to asi přímo pro Joomlu, ale jotform.com má velké možnosti nastavení a funkčnosti

23. led 2018 10:30 #133922
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
zkuste chrobnoforms6 - extensions.joomla.org/extensions/extensi...k/forms/chronoforms/
ten to stoprocentně umí, omezení má jen na max 15 vstupních polí

23. led 2018 13:24 #133927
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Moje odporúčanie Visforms komponenty vychádzalo z témy, ktorá ma v nadpise slovíčko "Jednoduchý" :)

Preto Visforms, a možno aj preto, že som si ho obľúbil, z tých free je podľa mňa z hľadiska kvality a obsluhy asi naj.
Čo sa týka prílohy mailom, máte pravdu, toto ide iba v platenej verzii.
Zhodou okolností (keďže som sa podieľal na lokalizácii) mám aj platenú verziu, ale možnosť posielať prílohy mailom som ešte nevyužil...

Chronoforms je určite kvalitný, s obrovskými možnosťami, ale podľa mojich skúseností nie jednoduchý. Mám ho nainštalovaný na jednom webe, funguje tam všetko možné, dokonca aj multilanguage form s vlastnými prekladmi som tam rozchodil, ale bola to makačka :)
Ale naozaj Chronoforms má teda funkcionalitu brutálnu!

Powered by Fórum