Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Prepojenie užívateľov domény a subdomény

14. zář 2017 13:32 #132293
Odpověď od Cony
Moderátor
:) V jedné větě píšte "nejsem expert" a "v tom co mi tu radíte nevidím smysl" :P Tak tu akeebu zkuste a uvidíte že když nic jiného tak 1/ ušteříte čas (na ftp se přenáší jeden archiv a ne 10 tisíc souborů) 2/ instalace bude funkční

Pokud se "phoca che připojit k původní databázi" pak jste "configuration.php určitě neupravil správně". Databáze qz015200db je ta stará, nebo ta nová? Jak jste databázi kopíroval?

PHP 5.3 rozhodně není výhoda, i když Joomla jako taková by snad ještě měla fungovat plno rozšíření už bude vyžadovat vyšší verzi.

14. zář 2017 13:56 #132294
Odpověď od Matejko
Začátečník
No neviem odkiaľ je tá citácia, ale odo mňa nie ... ja si nechám poradiť, len mi stále nikto povedal zásadný rozdiel medzi FTP a Akeebov, ktorá mi práve zamrzla na 74% pri zálohe webu (uvidím či sa pohne, v phocadowload je asi 1GB dát) ...
qz015200db je samozrejme nová databáza, preto som rozmýšľal pripojiť starú ... Starú databázu som v PhpAdminovi exportol a následne importol s novým názvom, ktorý som prepojil na skopírovanú subdoménu. To som nemal urobil? Mal som prekopírovanému webu na subdoméne vytvoriť novú, čistú databázu? Čo keď to urobím teraz?

14. zář 2017 15:34 - 14. zář 2017 15:35 #132296
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
kde hostuje?
a proč ne aspoň PHP 5.6. to se starou verzí bude běhat a nové to trochu ulehčí

Víte jistě, co s těmi databázemi vlastně děláte?

14. zář 2017 16:23 #132298
Odpověď od Cony
Moderátor
Akeeba za Vás udělá potřebné kroky, které jinak musíte dělat ručně. Vytvoří jeden archiv, přes FTP přenášíte jen ten jeden soubor (je to výrazně rychlejší). Mimochodem lze nastavit aby některé složky nezálohovala, třeba ten Phoca Download, pak si jej můžete přetáhnout ručně.

Pokud je qz015200db nová databáze, tak jste do ní asi nezkopíroval všechny tabulky.

Když to uděláte Akeebou, jak tu všichni radí, zajistíte si rychleji funkční kopii webu, očividně se s ruční kopií dost trápíte.

Powered by Fórum