Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

virtuemart, blbne výpis vyhľadávania produktov

23. srp 2017 16:23 #132133
virtuemart, blbne výpis vyhľadávania produktov od Martin Balko
Začátečník
Zdravím,

Po vyhľadaní produktov v mojom eshope sa niekedy niektoré produkty "stratia" kvôli zmene počtu produktov ktoré sa zobrazia na jednej stránke:

Príklad:
dám hľadať slovo " biznisová vôňa " , nájde mi 20 produktov, rozdelí sa to na 3 stránky (na jednej zobrazuje 9 produktov = takže by to malo byť 9+9+2) = väčšinou to funguje normálne a správne.

Teraz fakt neviem prísť na to, čo vedľajšie môže mať na vplyv toho zobrazovania, pretože niekedy keď kliknem na stránku 2 alebo 3 tak sa z ničoho nič zmení počet zobrazených produktov (napr. z 9 na 12 alebo aj viac) a potom teda zobrazí niektoré produkty opäť z prvej stránky (po kliknutí na prvú stránku zas zobrazí tých pôvodných 9) a po kliknutí na nasledujúcu stránku zas zobrazí iné (tie z prvej a druhej, ale chýbajú tie z pôvodnej 3.stránky)..) neviem či sa dá z toho vysomáriť :D

proste sa pri tom nejaké produkty "stratia" a nedá sa k ním takto cez dané kľúčové slovo vo vyhľadávaní vôbec dostať. (pre mňa osobne to nie je problém, keďže mám o svojich produktoch prehľad a viem sa k nim dostať aj inak, ale zákazník o tom nevie a myslí si že teda viac produktov nie je, a pritom mu nemusí zobraziť práve ten kľúčový čo hľadal)..

Mal už náhodou niekto podobný problém? Vraj by to možno mohlo byť odlišné nastavenie počtu produktov pre zobrazovanie vo vyhľadávaní alebo ešte niekde inde, len netuším kde a ani ako to nastaviť :)

ďakujem

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

Powered by Fórum