Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Ověřění hostitele databáze

Ověřění hostitele databáze 12. srp 2017 11:10 #132019

Dobrý den,
rád bych nainstaloval čistou Joomlu 3.7.4 pod hostingem WEDOS. Avšak neproběhne mi instalace a zůstává stát při vytváření dat. Objeví se mi hláška

"You are trying to use a database host which is not on your local server. For security reasons, you need to verify the ownership of your web hosting account. Please read the documentation for more information."

A dál se nic neděje. Dříve se mi toto neobjevovalo. Pokud kliknu na odkaz z dokumentací, nic se mi nenačte.

Prosím, poradí mi někdo co mohu udělat, abych nainstaloval novou Joomlu? Děkuji
  • rozbuska
  • Pokročilý uživatel
  • Obdržená poděkování 30
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Ověřění hostitele databáze 12. srp 2017 12:29 #132021

Nejspíše nemáte správně zadané něco z Typ databáze, Hostitel nebo Uživatelské jméno či Název databáze

Zkontrolujte si to, případně postupujte podle textu Databáze k webhostingu, který najdete ve znalostní bázi vašeho hostingu.
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2432
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 12. srp 2017 12:30 od Bong.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.081 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 863 hostů a 3 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu