Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Template Creator

26. kvě 2017 14:28 #131540
Template Creator od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, chtěl bych se vás zeptat na několik otázek ohledně šablonovacího systému Template Creator.
1.) existuje nějaká zkušební verze? nikde jsem se na jejich stránkách nic nedozvěděl.
2.) Nebude po vytvoření šablony přes tento systém někde v patičce odkaz na jejich domovskou stránku?
3.) Z jejich politiky je patrno, že jsou aktualizace až na jeden rok v ceně nákupu. Po tomto roce je třeba zakoupit novou licenci tak aby byl Creator kompatibilní s novými verzemi Joomly? Nikde jsem se nedočetl o ceně upgradu.
4.) Jak jste s ním spokojeni?
5.) Jsou někde na webu české recenze? Nikde jsem nic nenašel.

Moc děkuji za odpovědi, Milan

26. kvě 2017 17:14 - 26. kvě 2017 19:06 #131543
Odpověď od Bong
Moderátor
1. ale mají tam videotutoriál, tam si to prohlédnete
2. nebude, proto je to za peníze
3. rok máte přístup k aktualizacím a vylepšením, po roce bude fungovat dále a to i v nových verzích Joomly, pokud ovšem Joomla nezmění na šablony požadavky

EDIT: zrovna dnes mají velkou slevu. Za cenu necelých 4 balíčků cigaret Start (dnes již Chesterfield) můžete vesele zkoušet a pracovat. Myslím, že rozmýšlením ztratíte více. Dejte vědět, jak jste (ne)spokojen.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum