Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Popis čísti obrázku

15. kvě 2017 11:46 #131385
Popis čísti obrázku od Jiří Motyčák
Začátečník
Dobrý den,
potřeboval bych poradit s popisem obrázku.
Mám mapu chci aby se po najetí na její část objevin tooltip nebo nějaká delší textace např. s kontaktem.
Zvažoval jsem klikací mapu, ale pro jistotu se chci zeptat zdali neexistuje nějaká komponenta.
Děkuji moc

15. kvě 2017 19:52 #131395
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud chcete nějak s mapou efektivně pracovat, pak je lepší zvolit nějakou komponentu, třeba výbornou českou Phoca Maps nebo velice komplexní Zh GoogleMap. Existují i moduly či pluginy pro jednodušší uplatnění ContentMap, Embed Google Map, GPXTrackMap, Cont Map, MemberMap, SP Simple Map, pro které také existují češtiny www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/tag?tagid=20

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. kvě 2017 17:22 #131405
Odpověď od Jiří Motyčák
Začátečník
Dobrý den,
moc děkuji za odpověď. Bohužel, řeším následující problém, který jsem zjevně správně nepopsal.
Mám mapu - nebo jakýkoliv obrázek s vyznačenými body a k těm bodům chci přiřadit nějakou informaci ve formě tooltipu nebo nějakého vyskakujícího např. jcemedia boxu.

16. kvě 2017 21:49 - 16. kvě 2017 21:50 #131407
Odpověď od Bong
Moderátor
Ono není (alespoň mě) příliš zřejmé co a na co potřebujete.
Zkuste popsat co přesně chystáte (pro jaký účel) nebo dát odkaz na nějaký příklad, případně vyrobte malůvku...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum