Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Neschopnost instalovat rozsirenia

21. dub 2017 16:33 #131098
Odpověď od Joxxo
Uživatel
Ďakujem , ja som celý Čas myslel , že je to oficiálna stránka Joomla .... viete odporúčiť nejaký free hosting kde sa da Joomla nainstalovat bez problemov ? na mojom hostingu mi bezi terajsia stranka a druhy by som chcel zapaltit az ked si budem isty, ze mi to bude vyhovovat.

21. dub 2017 17:29 #131100
Odpověď od Bong
Moderátor
Moznosti by mohlo byt nainstalovat Joomlu treba na subdomene vaseho hostingu. Mel byste to vsechno u sebe.

Free hosting zkuste treba Endora, nabizeji sice take instantni instalaci Joomly, ale mozna lepe kdyz si to zkusite kompletne sam.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. dub 2017 21:24 #131101
Odpověď od Joxxo
Uživatel
Skusil som tu endoru , vyzera to fajn , nakopcil som tam joomlu a dostal som sa do instalacneho procesu , kde som narazil na dalsi problem , vyplnim vsetky policka dam next a ono mi to vyhodi tuto obrazovku.
Přílohy:

21. dub 2017 22:07 #131102
Odpověď od Bong
Moderátor
Těžko říct. Nejspíš bude chyba někde v přenesených souborech. Zkuste pro nakopírování tento postup: www.bongovo.cz/joomla/12-jak-spravne-nainstalovat-joomlu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum