Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Odkaz na konkrétní položku v eshopu Wirtuemart.

Odkaz na konkrétní položku v eshopu Wirtuemart. 20. dub 2017 22:11 #131088

Zdravím ladím stránky na Joomle a ostal jsem vyset na problému s odkazem na konkrétní položku zboží. Například budu v úvodním článku na domovské stránce psát třeba o zelených ponožkách, jak jsou skvělé a na konec textu bych rád vložil odkaz na zelené ponožky velikost 38. Je to prosím možné to takhle udělat?
Odkaz na eshop Wirtuemart umím, ale zobrazí se mi všechny ponožky co prodávám a né ty zelené vel. 38.
Mám Joomla 3.5.atd a JCE editor. V editoru při vkládání odkazu se dostanu jen na položku menu a na jednotlivé položky zboží né. :sick:

Moc děkuji z návod jak tento problém pořešit. :)
F.P.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re:Odkaz na konkrétní položku v eshopu Wirtuemart. 20. dub 2017 22:52 #131089

Kdyz se nekam neda proklikat, pak neni nic jednodussiho nez si stranku, kterou budete odkazovat, zobrazit v prohlizeci a v adresnim radku si URL, nebo jeji cast zkopirovat a do editoru vlozit...

Odesláno z mého Tab2A7-20F pomocí Tapatalk
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2414
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 20. dub 2017 22:53 od Bong.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: frantisekpi
Vygenerováno za 0.083 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 469 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu