Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

CSPRNG - chyba čisté instalace.

15. dub 2017 19:16 - 15. dub 2017 19:17 #131052
CSPRNG - chyba čisté instalace. od Koudy
Pokročilý uživatel
Nejde mi nainstalovat čistá Joomla 3, hostuji na C4 a našel jsem jen to to řešení







Dobrý den,

pokud se Vám po aktualizaci objevilo toto hlášení, tak pravděpodobně máte pro web aktivní pouze knihovnu CURL. Takže si přes "Formulář na autorizovaný požadavek" z administračního systému domény (příp. na podpora@c4.cz) požádejte ještě o aktivaci knihovny Mcrypt.

Druhou možností je mít pro web aktivní pouze knihovnu OpenSSL (místo CURL a Mcrypt). Pak také nebude k problému docházet.

EDIT: Jelikož od řešení problému vyšla novější verze aplikace Joomla 3.6, ve které již nefunguje varianta knihoven CURL a Mcrypt, nechte si pro web zaktivovat knihovnu OpenSSL. Všechny doporučené knihovny pro bezproblémový chod aplikace vždy naleznete přímo v našem návodu na instalaci Joomla 3 - Instalace a čeština v odstavci "Příprava na instalaci Joomla 3 > Další nastavení".

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.
Přílohy:

22. dub 2017 22:57 #131110
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Bylo to knihovnami. Po zapnutí hostingem vše v pořádku.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

Powered by Fórum