Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nejde inštalovať rozšírenia

13. dub 2017 14:02 #131035
Nejde inštalovať rozšírenia od Martina Tornyaiová
Uživatel
Zdravím, potrebovala by som pomôcť. Nainštalovala som si na hosting joomlu, ale nejde mi nič do nej inštalovať. Vyhadzuje mi to hlášku:
"Chyba
Počas nahrávania súboru na server došlo k chybe.
Dočasný priečinok PHP nie je nastavený.
Nemôžem nájsť inštalačný balíček"

Som tak trochu nováčik a neviem čo s tým. Ďakujem za pomoc

13. dub 2017 16:25 #131036
Odpověď od Bong
Moderátor
V administraci Joomly: Systém - Globální nastavení, najdete záložku Systém a parametr Složka záznamů (LOG nebo LOGS), na záložce Server pak Dočasná složka (TMP).

Buď nemáte cesty správně nastaveny, ale to je divné potože toto s nastavuje Joomla při instalaci, nebo složky nemají potřebná oprávnění nebo je vlastníkem někdo jiný než Joomla. Pravděpodobně jste instalovala Joomlu nesprávným způsobem vzhledem k vašemu hostingu...

Podívejte se také, jak to vypadá s nastavním složek v Systém - Systémové informace, záložka Práva složek, zda je vše zelené.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. dub 2017 17:27 #131037
Odpověď od Martina Tornyaiová
Uživatel
Priečinky vyzerajú byť v poriadku a sú zapisovatelne. Joomlu som instalovala priamo cez možnosť, ktorú mám v hostingu. Nechápem, kde môže byť problém.
Toto mám vo vystrahe, ale keď som pozerala cez ftp priečinok, tak je povolený zápis.
Přílohy:

13. dub 2017 17:34 #131038
Odpověď od Martina Tornyaiová
Uživatel
Už som nato prišla. Zložka tmp bola v zložke www_root. A ono to musí byť mimo toho. Už to ide.

Powered by Fórum