Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Oprava web, migrace z 2.5.6 na 3 a výš ??

13. úno 2017 10:43 #130188
Oprava web, migrace z 2.5.6 na 3 a výš ?? od Petra Doleželová
Uživatel
Dobrý den, hledám někoho, kdo mi mi pomohl dát web dohromady. Jede na 2.5.6 a ráda bych ji přeinstalovala na 3 a výš. Pravděpodobně by se vyřešil i problém, který tam teď je a nevím co s ním dál....udělat migraci na vyšší joomlu se sama obojím, abych neztratila všechny data. Našel by se někdo kdo by mi s tím poradil a pomohl?
Admistrace mi na webu funguje, ale jinak nic :-//
www.loveinpaws.com

děkuji

13. úno 2017 11:23 #130189
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Doporučuji založit nový web pod nejnovější joomlou, upravit dle původního (rozšíření, šablona atd.) a pak pomocí nějakého migratoru přenést data z původního webu na nový. Migrator může být Redmigrator nebo lépe, ale placený VM migrator.

13. úno 2017 13:32 #130190
Odpověď od Petra Doleželová
Uživatel
Tak nějak jsem to myslela, že to udělám...je tedy možné, na stejném webovém prostoru vytvořít složku, do ni nahrát novou joomlu, instalovat, přes nějaký migrator tedy upravit dle původního...
otazka zní: bude pak adresa nového webu např www.loveinpaws./novyweb/index.php ??nebo se to dá udělat aby to bylo ronou loveinpaws.com/index.php

ernst napsal: Doporučuji založit nový web pod nejnovější joomlou, upravit dle původního (rozšíření, šablona atd.) a pak pomocí nějakého migratoru přenést data z původního webu na nový. Migrator může být Redmigrator nebo lépe, ale placený VM migrator.

13. úno 2017 13:45 #130191
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Založte si nějaký free web s doménou třetího řádu (třeba na endoře), tam si vše připravte a až bude hotovo, nahrajte ho (akeebou) na původní hosting.

13. úno 2017 14:06 #130192
Odpověď od Petra Doleželová
Uživatel
přehrát? Ráda bych zachovala fotogalerii, především ji. Články si přepíši, ale jak na ty fotky?

13. úno 2017 14:25 #130193
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
nic nemusíte přepisovat. ten migrator Vám přetáhne obsah původního webu na nový, který si vytvoříte. U obrázků záleží jakou komponentu na obrázky používáte.

Powered by Fórum