Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

DPCalendar- automatické odstranění proběhlých akcí

16. led 2017 14:24 - 16. led 2017 14:25 #129917
Dobrý den,

používám komponentu DPCalendar pro vytvoření seznamu nadcházejících událostí, mám ale problém s automatickým zneveřejněním již proběhlých událostí. Vytvořím-li celodenní údálost, zmizí daná událost ze seznamu již ten den, ve kterém se koná. Potřeboval bych, aby událost zmizela až následující den.

Např. vytvořím událost s datem konání 20. ledna a událost se zneveřejní již v noci z 19. na 20. ledna, potřeboval bych, aby se odstranila o den déle (až po proběhnutí akce), tedy z 20. na 21. ledna.

Samozřejmě vím, že při tvorbě události v záložce Možnosti zveřejnění jsou pole Zveřejnit od a Zveřejnit do, ale tyto pole nějak nefungují, ať sem zadám cokoli, nemá to na zneveřejnění událostí žádný vliv.

Nesetkal už jste se někdo s podobným problémem a nevíte, jak ho vyřešit?

Děkuji moc!

16. led 2017 20:24 #129921
Odpověď od Bong
Moderátor
To vam zmizi treba na strance komponenty se seznamem udalosti? Nebo v nejakem modulu udalosti?
Zmizi to presne o pulnoci na zacatku dne konani udalosti?
Cas zacatku konani je take pulnoc? Bavime se o case 00:00:00.

Totiz to vypada, ze programator si usmyslel, ze konec dne je pulnoc :-)
Mezi nami, zadna akce neni uplne celodenni, je lepe vyuzivat treba zadani casu od do a opakovani po x dni...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Mirek

18. led 2017 10:49 #129944
Odpověď od Mirek
Začátečník
Událost zmizí na webu v modulu se seznamem nadcházejících událostí, ale dokonce i přímo v administraci na stránkce komponenty, když si zobrazím seznam událostí, proto jsem hledal v Možnostech komponenty, kde by se to dalo nastavit, ale bohužel jsem nic nenašel.

Po Vaší otázce, odkud vlastně událost mizí, jsem si ale uvědomil, že jsem se vůbec nepodíval do nastavení toho modulu. Až teď jsem tedy zjistil, že v nastavení modulu je přepínač s názvem Zobrazit také právě probíhající události a standardně je přepnutý do polohy Ne. Pokud ho tedy přepnu, na webu se události v den jejich konání již zobrazují. V administraci přímo na stránce komponenty se seznamem událostí mizí stejně, ale to mi nijak nevadí, hlavně, že se zobrazují na webu.

Děkuji za pomoc :)

Powered by Fórum