Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Virtuemart - sklad pro zboží v sadě

10. led 2017 17:15 #129847
Virtuemart - sklad pro zboží v sadě od Petr Dolejší
Uživatel
Dobrý den,
Lze nějak udělat pokud prodávám sadu zboží (více různých zboží v balení, jako jednu položku za zvýhodněnou cenu), aby se mi ze skladu odečetli jednotlivé produkty, ze kterých se daná sada skládá? Nikde jsem o tom nic nenašel tak ani nevím zda to jde...
Díky moc za odpověď.

12. led 2017 15:05 #129856
Odpověď od Martens
Návštěvník
Zdravím,
v základu to tuším Virtuemart neumí, ale mělo by to umět rozšíření Product Bundles (roste to zde breakdesigns.net/extensions/product-bundles a je to placené).

16. led 2017 12:57 #129915
Odpověď od Petr Dolejší
Uživatel
Díky podívám se na to.

16. led 2017 14:29 - 16. led 2017 14:30 #129918
Odpověď od Petr Dolejší
Uživatel
Tak si to zkouším a není to přesně to co jsem hledal. Ano, člověk si tu může nadefinovat, ze kterých produktů se bude sada skládat, ale... Funguje to jako custom field a nefunguje to jako samostatné zboží. Díky tomu je takto vytvořená sada zobrazitelná POUZE v detailu konkrétního zboží v sadě :( a ani není možné nakonfigurovat nějaký obrázek pro sadu...

Spíš by se mi to líbilo nadefinovat tak, že založím nové zboží jako Sada a pokud prodám toto zboží odečte se mi ze skladu zboží dle seznamu jednotlivých položek.
Máte-li někdo tip jak toto udělat (celkem dost toho zvládnu sám, takže stačí jen nasměrovat) / měl by chuť mi s tím někod pomoci (samozřejmě za nějakou finanční odměnu) budu vděčný.

Powered by Fórum