Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Horizontal scrolling slideshow

09. srp 2017 12:41 #131992
Odpověď od Jitka
Začátečník
Vrátila jsem se ke starému problému. Tentokrát jsem chtěla použít téměř identický modul Vertical scrolling images, pro změnu na webu www.rockblueskolin.cz/ . Opět stejný problém, nahrála jsem do složky 37 obrázků a nevidí nic z toho. Složka existuje, obrázky v ní také

rockblueskolin.cz/modules/mod_vertical_s..._logo_unitip_new.jpg .

09. srp 2017 13:20 #131994
Odpověď od Jitka
Začátečník
Ještě jsem si všimla, že je tam divně ta cesta
\hosting\www\rockblueskolin.cz/www/modules/mod_vertical_scrolling_images/images/slider
Takto je v té chybové hlášce

ale moje soubory jsou tady:

rockblueskolin.cz/modules/mod_vertical_scrolling_images/images/slider/01_logo_unitip_new.jpg


Je tam divně navíc to www... kde se tam bere?

??

09. srp 2017 23:45 #131995
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslím, že vám bylo v předchozím příspěvku odpovězeno.
Obrázky nahrávejte do složky images/slider (ostatně jako kterékoli jiné...) a nastavte si správně cestu v modulu. Proč chcete obrázky cpát do složky modulu samotného?

www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...?limitstart=0#129870

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. srp 2017 07:13 #131996
Odpověď od Jitka
Začátečník
Děkuji, samozřejmě jsem si to přečetla, zvláště když to byl můj dotaz a přesto modul stále nevidí složku. Modul si sám vytvořil svoji složku images přímo v modules/mod_vertical_scrolling_images a má v ní dokonce předinstalované obrázky na ukázku. Ani ty se nezobrazují.
Na joomle 2.5 jsem dala obrázky do této složky a fungovalo. Na j 3.x ani náhodou. Když udělám podsložku sliders přímo v images, je to totéž
Ani tak, ani tak

když vyhodí chybovou hlášku, je tam ve vypsané cestě navíc www a tam je problém

10. srp 2017 10:51 #131997
Odpověď od Bong
Moderátor
Vy hostujete u onebit. Tam mate mit Joomlu nahranou ve slozce /hosting/www/rockblueskolin.cz/www , ze to mate nacpane jinde?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. srp 2017 12:07 #131998
Odpověď od Jitka
Začátečník
Mám to ve složce www a jinou jsem tam neměla. Měla jsem tak i verzi 2.5 a modul na ní fungoval

Powered by Fórum