Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Úprava položek ve formuláři

Úprava položek ve formuláři 09. led 2017 22:26 #129835

Znáte to, když nevíte, je třeba se podívat do dokumentace ... docs.joomla.org/J3.x:Modifying_a_Joomla!_Template

Ale obsah, obsah ten v šabloně NEUPRAVÍTE, od toho je administrace. Jenže odkazy u kontaktu nejsou odkazy z komponenty Odkazy, ale odkazy přímo u Kontaktu. Musíte tedy upravit příslušný kontakt v komponentě Kontakty.

Nic vás nenutí tu kterou komponentu používat. Stránku kontaktů firmy si můžete klidně napsat jako článek a zobrazit....

Pozn.: zapomeňte na Dreamweaver s Joomlou jej nepotřebujete, toto je trochu jiná filozofie. Teď je Joomla váš Dreamweaver.
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2414
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 09. led 2017 22:43 od Bong.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: StavTym

Úprava položek ve formuláři 10. led 2017 00:15 #129836

Plně souhlasím ale stále mi není jasné jak v tomto případě dostanu do článku script pro skládací panel a rozevíraví tlačítko. V textovém editoru článků jsem možnosti vložit script spry accordion a collapse nikde nenalezl. Ale v uikázkových datech tyto věcičky jsou.
  • StavTym
  • Začátečník
  • Začátečník

Úprava položek ve formuláři 10. led 2017 03:20 #129837

StavTym napsal:
V textovém editoru článků jsem možnosti vložit script spry accordion a collapse nikde nenalezl. Ale v uikázkových datech tyto věcičky jsou.
Ale ne v článcích. Pokud by jste chtěl podobné věci přímo do článku, pohledejte JED, existují na to pluginy.
  • Cony
  • Moderátor
  • Obdržená poděkování 1020
Následující uživatel poděkoval: StavTym

Úprava položek ve formuláři 10. led 2017 04:17 #129839

Děkuji moc. Musím vám i panu Adminovi poděkovat za radu. Nakonec jsem rozevírací položku pro odkazy v kontaktech nalezl v možnostech zobrazení na administrativní stránce až tam úplne dole. Ostatní značky v článcích jako je tlačítko accordion, předcházející-následující a vytisknou stránku-poslat emailem jsem dosud nenalezl. Asi to opravdu bude předmětem rozšíření z JED. I tak ještě jednou děkuji. :)
  • StavTym
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.064 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 415 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu