Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Úprava položek ve formuláři

09. led 2017 14:29 #129821
Úprava položek ve formuláři od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Dobrý den. Kde bych, prosím, mohl nalézt soubor k editaci v tomtop případě sekce Odkazy podle přílohy. Děkuji
Přílohy:

09. led 2017 14:46 - 09. led 2017 14:46 #129825
Odpověď od Bong
Moderátor
Editaci čeho? Obsahu nebo vzhledu?

Obsah - nalézá se v databázi, edituje se v administraci Joomly v příslušné komponentě (ve vašem případě komponenta Odkazy)
Vzhled - se upravuje v nastavení vaší použité šablony buď v její administraci (Správce šablon), nebo třeba přímo v souborech šablony (opět přístupné přímo z administrace šablony.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. led 2017 14:58 #129828
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
.. no ano. Obsah. Ale v administraci Joomly nemůžu nalézt tu komponentu Odkazy. Mohl byste mi, prosím, umístění blíže určit.? :)

09. led 2017 15:39 #129830
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel

09. led 2017 16:57 #129832
Odpověď od Bong
Moderátor
Komponenta Odkazy byla ze standardní instalace Joomly vyřazena (skoro nikdo ji nepoužíval). Můžete si ji nainstalovat z vašeho odkazu nebo si nainstalovat čistou Joomlu znova, bez ukázkových dat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. led 2017 18:02 #129833
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
.. to je pravda. Tu komponentu jsem sice stáhnul ale protože nevím pořádně jak ji odinstalovat tak jsem ji v administraci zakázal. Není to ono, co potřebuji vyřešit. Jako výchozí šablonu v Joomle 3.6.5 Protostar nainstalovanou s kompletními ukázkovými daty. Postupně se jako začátečník.php rozpracovám. Mám nějaké zkušenosti s tvorbou.html v editoru Dreamweaver..
Chtěl bych upravit, mimo jiné accordion obsah oddílu Odkazy konkrétně na stavtym.cz/index.php/using-joomla/extens...onent/single-contact .. nemohu nalézt soubor kde script umístěn.
Předpokládám že tam někde bude umístěn i script pro collapseMenu a tlačítka(+-) Za každou radu předem děkuji :)

Powered by Fórum