Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava položek ve formuláři

09. led 2017 22:26 - 09. led 2017 22:43 #129835
Odpověď od Bong
Moderátor
Znáte to, když nevíte, je třeba se podívat do dokumentace ... docs.joomla.org/J3.x:Modifying_a_Joomla!_Template

Ale obsah, obsah ten v šabloně NEUPRAVÍTE, od toho je administrace. Jenže odkazy u kontaktu nejsou odkazy z komponenty Odkazy, ale odkazy přímo u Kontaktu. Musíte tedy upravit příslušný kontakt v komponentě Kontakty.

Nic vás nenutí tu kterou komponentu používat. Stránku kontaktů firmy si můžete klidně napsat jako článek a zobrazit....

Pozn.: zapomeňte na Dreamweaver s Joomlou jej nepotřebujete, toto je trochu jiná filozofie. Teď je Joomla váš Dreamweaver.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

10. led 2017 00:15 #129836
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Plně souhlasím ale stále mi není jasné jak v tomto případě dostanu do článku script pro skládací panel a rozevíraví tlačítko. V textovém editoru článků jsem možnosti vložit script spry accordion a collapse nikde nenalezl. Ale v uikázkových datech tyto věcičky jsou.

10. led 2017 03:20 #129837
Odpověď od Cony
Moderátor

StavTym napsal: V textovém editoru článků jsem možnosti vložit script spry accordion a collapse nikde nenalezl. Ale v uikázkových datech tyto věcičky jsou.

Ale ne v článcích. Pokud by jste chtěl podobné věci přímo do článku, pohledejte JED, existují na to pluginy.
Poděkovali: František Ohlidal

10. led 2017 04:17 #129839
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Děkuji moc. Musím vám i panu Adminovi poděkovat za radu. Nakonec jsem rozevírací položku pro odkazy v kontaktech nalezl v možnostech zobrazení na administrativní stránce až tam úplne dole. Ostatní značky v článcích jako je tlačítko accordion, předcházející-následující a vytisknou stránku-poslat emailem jsem dosud nenalezl. Asi to opravdu bude předmětem rozšíření z JED. I tak ještě jednou děkuji. :)

Powered by Fórum