Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém - 401 Authorization Required

23. zář 2016 22:53 #128494
Problém - 401 Authorization Required od p1rak
Návštěvník
Ahoj,

snažím se přihlásit v cizině do administrace Joomly 3.6.2 a bohužel nenaskočí přihlašovací obrazovka ale stránka s následujícím textem:

Authorization Required

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.


Můžete mi někdo prosím pomoci? V ČR mi to normálně jede ale v zahraničí mám tenhle problém...

23. zář 2016 23:54 #128495
Odpověď od Cony
Moderátor
A vyskočí Vám předtím okénko prohlížeče pro přihlášení?

Buď máte doinstalovanou nějakou ochranu (Admin Tools, RS Firewall nebo pod.), nebo nějak upravený htaccess pro administraci. V obou případech by jste si musel do Joomly nějak šáhnout přes FTP, aby Vás to pustilo.

Jaký je to hosting? U některého jsem tuším viděl, že přístup blokovali přímo na hostingu.

24. zář 2016 00:01 - 24. zář 2016 00:03 #128496
Odpověď od p1rak
Návštěvník
Okénko také nevyskočí a do htaccess jsem nezasahoval. Ochranu doinstalovanou nemám a do FTP se dostanu.

Hosting je gigaserver.cz. V cizině s přihlášením problém mám ale v ČR ne.

24. zář 2016 01:58 #128497
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkuste ten hosting. Nevím o jaké cizině se bavíme, ale některé hostingy jsou např. z Asie různě blokované nebo omezené.

24. zář 2016 08:55 #128498
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
speciálně gigaserver z ciziny chce dvojí autorizaci
v prvním okně dáte user i login "gigaserver" a pak se teprve objeví přihlášení do joomly.

Pokud zrovna nejste v cizině, zkuste si to pomocí "Tor Browser"

Powered by Fórum