Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Szaki table plugin problém

28. čvn 2016 18:58 - 28. čvn 2016 18:59 #127431
Szaki table plugin problém od Vasek
Uživatel
Ahoj,
Mám Joomlu 3.5 a nainstaloval jsem plugin szaki table který jsem používal na joomle 1.5 a osvědčil se mi. Po instalaci se tváří že je vše OK ale nad tabulkou mi php vyhodí tyto chyby.
Code:
Notice: Undefined offset: 1 in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 74 Notice: Undefined offset: 1 in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 81 Notice: Undefined offset: 1 in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 89 Notice: Undefined offset: 1 in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 131 Notice: Undefined offset: 1 in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 137 Notice: Undefined offset: 1 in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 145 Notice: Undefined variable: error in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 173 Notice: Undefined variable: pagerJS in C:\xampp\htdocs\jommla\plugins\content\szaki_table\szaki_table.php on line 188

Je to divné tabulka a její funkce, které požaduji fungují ale prostě mi to vyhodí i tyto chyby. Jako server používám při tvorbě webu xamp. Prosím o radu jak tuto chybu vyřešit. Předem moc dík
Přílohy:

28. čvn 2016 19:11 #127432
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
a jste si jist, že tento plugin je kompatibilní s joomlou 3.5?

z toho, co jsem našel vypadá, že není.

Hlášení chyb máte vypnuté nebo zapnuté? Pokud ho máte zapnuté. zkuste ho vypnout.

28. čvn 2016 19:14 #127433
Odpověď od Vasek
Uživatel

ernst napsal: a jste si jist, že tento plugin je kompatibilní s joomlou 3.5?

z toho, co jsem našel vypadá, že není.

Hlášení chyb máte vypnuté nebo zapnuté? Pokud ho máte zapnuté. zkuste ho vypnout.


Popravdě jist si nejsem. Našel jsem přímo na webu, že jen joomla 3.0. Hlášeni chyb jsem nevypínal ale zkusím to vypnout. Jinak neznáte nějaký podobný plugin nebo modul? Něco jsem našel ale vše je placené

28. čvn 2016 19:18 #127434
Odpověď od Vasek
Uživatel
Vypnul jsem hlášení chyb a zmizlo to. Jen si nejsem jist, jestli je to dobré a zda to nebude dělat neplechu. Ale funkce pluginu fungují tak jak mají

28. čvn 2016 20:08 #127438
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
neplechu by to nemělo dělat
dost modulů a pluginů hlásí nějaké chyby a třeba jen na localhost na webu pak ne.
můžete se podívat na ty řádky, kde to hlásilo chyby, co tam vlastně je.
Ale pokud jste si jist, že funkčnost pluginu je správná, neřešil bych to nějak výrazně

Powered by Fórum