Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sitemat v robots.txt

19. lis 2016 03:35 #129242
Odpověď od Bong
Moderátor
Máte robot.txt ze standardní instalace Joomly. Jestli používáte nějaké rozšíření pro sitemap, pak si tam ještě vložte cestu k sitemap, viz. pář příspěvků výše: www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...-v-robots-txt#126966

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. lis 2016 08:24 - 19. lis 2016 08:33 #129243
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Moc Ďakujem . Zatiaľ ešte sitemap nemám nainštalovaní tak ako ho nainštalujem hneď to tam doložím.

Mám taký problém, že keď mi niečo google niečo neindexuje tak je tie odkazy sú takéto :

CITY STORM. All Categories. All Categories; AKCIE; NÁHRDELNÍKY; NÁRAMKY ...... Čajkovského 11. Nitra 949 11. Tel.: 0944 017 425. office@citystorm.eu ...

Mám kľúčové slova aj meta popis na kategóriach, aj jednotlivých pri produktoch aj tie hlavné .
Skúšala som pred tým inú šablónu ktorú som tam mala cca týždeň a tam mi natiahlo asi 6 odkazov v Google a všetky boli v poriadku . Tuto šablónu mám cca mesiac a tie odkazy nie sú moc v poriadku.

a teraz som našla produkt, ktorý nemá vypísané meta data a ani klúčové slova načítalo super.

20. lis 2016 20:51 #129265
Odpověď od BellaDaniela
Začátečník
Mám ešte jednu otázku .Všimla som si že v produktoch virtuemart mi alias adresu dáva aj s diakritikou . Mám niečo zlé nastavené alebo to musím vždy ručne prepisovať ? V joomle je to v poriadku ale pri produktoch mám komplet diakritiku .
Ďakujem za pomoc

21. lis 2016 07:55 #129273
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Zkuste postup v tomto příspěvku .

06. dub 2017 07:27 #130988
Odpověď od Tomáš
Uživatel
Zdravím,
hledám řešení, jak mít sitemap v url www.example.com/ sitemap.xml. Zatím tam mám www.example.com/osmap/?view=xml&id=2&lang=cz
Podle příspěvků, jsem použil plugin OSmap. Nainstaloval a vytvořil site map padia.cz/component/osmap/?view=xml&id=2&lang=cz
Jak postupovat, aby url bylo /sitemap.xml ?

Při nastavení OSmap, jsou k dispozici trošku jiné možnosti než v návodu z youtube (
) . Sitemap OSmap_tb - takto to vypadá u mne, když kliknu na "Edit Sitemap", ale v návodu z YT je vidět více možností, včetně Aliasu, což je vidět v Sitemap OSmap_vzor YT.
Jak bych mohl toto opravit?

Cíl je mít sitemap na url /sitemap.xml.

Díky za info vedoucí k vyřešení
Přílohy:

06. dub 2017 16:43 #130992
Odpověď od Cony
Moderátor
A proč to potřebujete?

Docílíte toho přesměrováním. Tj. sitemap.xml se přesměruje tam kam má. To můžete udělat buď v htaccess nebo pomocí komponenty Přesměrování ze základu Joomly.

Powered by Fórum