Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nevite nekdo cim zjistit konflikt skriptu?

06. kvě 2016 11:32 #126926
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja tomu nerozumim. Me to jen napadlo, kdyz vidim, co jste schopni na jedne strane udelat a na druhe, kdyz zas vidim - pro laika - tak jednoduchou vec, jako zjistit problem, kde je konflikt, kdyz je dnes mozny zmenou kousku kodu zmenit cokoli na webu. Tak mne proste prislo, ze tohle by melo jit taky, ale jak jsem psal uz vys. Vzhledem k tomu, ze by vam to usnadnovalo praci a ze nic takovy vlastne neexistuje, jsem si rikal, ze to asi nepujde. No a ted jsi to potvrdil. To pak musi byt o nervy neco programovat, protoze musis bruslit v rozsirenich, co delaji ostatni tak, aby jelo to tvoje a k tomu jeste hlidat verze u Joomly apod. Se divim, ze jeste nejste u Chocholouska :)

06. kvě 2016 11:32 #126927
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Cony napsal:

H13 napsal: Když pan X napíše program a pan Y napíše jiný program a pan Z vytvoří různá nastavení a do toho ještě víc panů vstoupí s dalšími programy

A nejhorší jsou pánové Q, který to celé vezmou a použijí úplně jinak než kohokilv z pánů X,Y nebo Z vůbec napadlo :cheer:


No tak to je pak pro vas na tu masli nebo Chocholouska, jak jsem psal:)

06. kvě 2016 11:45 - 06. kvě 2016 14:01 #126928
Odpověď od H13
Admin

A nejhorší jsou pánové Q, který to celé vezmou a použijí úplně jinak než kohokilv z pánů X,Y nebo Z vůbec napadlo


A co teprve pan E. Když už se to všechno odladí a všechno jede tak jak má, Pan E příjde s tím, že v jeho historickém internetovém prohlížeči to vyhazuje nějakou chybu, kterou před tím nikdo nikdy neviděl, dokonce ani vývojáři toho prohlížeče vůbec nemají ponění. :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

06. kvě 2016 12:19 #126929
Odpověď od Cony
Moderátor

H13 napsal: Pan E příjde s tím, že v jeho historickém internetovém prohlížeči to vyhazuje nějakou chybu

Tak pánů E už naštěstí poslední dobou moc nepotkávám, a když jo, už se dají obvykle uargumentovat k instalaci Chrome, nebo Firefox. Ostatně i Google podporuje jen poslední 2 verze, a od MS taky tuším vyšlo nedávno nějaké podobné prohlášení.

Ale v dobách IE6 a IE7 to byl mazec :)

06. kvě 2016 13:09 #126930
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak zatim se zda, ze to Cony vyresil - dik. Snad to vydrzi, uz je to pres hodinu v pohode. Zajimavy je, ze ani autor pluginu to vyresit neumel...

Powered by Fórum