Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jevents - nastavení/úprava

01. lis 2016 22:28 #129030
Odpověď od Bong
Moderátor
Tam by v tom případě ale mělo být %e a ne %d

Ta nápověda je v JEvents trochu schovaná. Například je v Konfigurace JEvents - záložka Modul poslední události, najdete hnědým písmem: Dostupné položky události, Formátování data pomocí date(), Formátování data pomocí strftime(). U tohoto je vždy ikona s otazníkem - nápovědou. Vás zajímá Formátování data pomocí strftime()

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Ernst

02. lis 2016 11:24 - 02. lis 2016 11:30 #129035
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
%e funguje, kde jste na něj přišel?

Já v Konfigurace JEvents nemám záložku Modul poslední události jen Nastavení modulu

Už jsem to našel, je to v tom nastavení modulů - Vlastní HTML modulu

03. lis 2016 11:14 #129051
Odpověď od Bong
Moderátor
Nápověda v JEvents je nešťastně řešená, ty bubliny nikdo nezměnil od Joomla 1.0 :-(

Záložka s nic neříkajícím popiskem "Nastavení modulu" by se v administraci neměla vyskytovat. Možná používáte oficiální češtinu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. lis 2016 14:28 #129057
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ne používám Vaši češtinu, možná je nutné ji odinstalovat a nainstalova

16. čvn 2018 13:24 #136350
Odpověď od Ainny
Začátečník
Krásný den,
nebudu zakládat nové téma, i když je můj dotaz trošku jiný. Nicméně úpravy Jevents se týká.

Mám problém se zobrazením kontextové nápovědy (nebo jak se tomu nadává) v režimu měsíčního kalendáře - viz obrázek. Bohužel se mi nezobrazuje jenom název události, ale i její vlastnosti. Nedaří se mi najít zakopaného psa. Chtěla bych to buď změnit, aby tag nebyl vidět, nebo úplně vypnout. To je mi celkem jedno. Předem díky za případné nakopnutí.

Adresa kalendáře: ainny.cz/component/jevents/udalostimesice/2018/06/-?Itemid=484
Přílohy:

17. čvn 2018 14:47 #136358
Odpověď od Bong
Moderátor
Dejte si do pořádku skripty na stránkách a bude to fungovat.

Vyskakovací okna nebo bublinová nápověda, atd. se dá tuším nastavit v rozšířené konfiguraci JEvents.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum