Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jevents - nastavení/úprava

30. dub 2016 14:04 - 30. dub 2016 14:13 #126825
Jevents - nastavení/úprava od Pavel
Zkušený uživatel
Ahoj všem,
na stránkách www.rob-pce.cz používám výše uvedenou komponentu s modulem kalendáře + překlad od Bonga .
Chtěl bych, aby se mi v kalendáři akcí dny zobrazovaly ve formátu: Po,Út,St,... a ne jenom: P,Ú,S,... Když jsem se podíval do překladu Bonga tak tam to je tak, jak bych si představoval, ale modul to ořízne na jedno písmeno. Hledal jsem v nastavení, ale nic jsem nenašel (možná jsem to přehlédl) nebo je to potřeba upravit někde v kódu?
Předem moc děkuji za každou radu.

30. dub 2016 15:15 - 30. dub 2016 15:38 #126829
Odpověď od Bong
Moderátor
Překlad s tímto nesouvisí. Pokud se jedná o modul mod_jevents_latest, tak tam je to asi tak, že vzhled veškerého obsahu (tedy včetně formátování data a času) je v nastavení Konfigurace JEvents - Modul poslední události - Vlastní HTML modulu (globálně) a Modul - Parametry modulu - Vlastní HTML modulu (individuálně pro každý modul).

V globálním nastavení je i podrobná nápověda pro Dostupné položky události, Formátování data pomocí date() a Formátování data pomocí strftime(). Pak si v poli Vlastní HTML modulu vykouzlíte prakticky cokoli.

Možná by nebylo od věci nápovědu rozšířit i přímo k nastavování modulu samotného. Zkusím o toto překlad upravit.

EDIT - aha, ono jde o modul kalendáře. Tak to jsem přehlédnul. Dám jeden rychlý tip. Zkuste do souboru překladu k příslušným řetězcům doplnit ještě jedno písmeno. Nějak si vzpomínám, že jsem to někde takto narychlo vyřešil...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. dub 2016 16:51 - 30. dub 2016 16:52 #126834
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Děkuji za odpověď, ale bohužel nepomohlo to :( .
Nějaká funkce tam ořízne to slovo, ale já nevím která.

30. dub 2016 19:19 - 30. dub 2016 19:24 #126837
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
PHP tam pošle opravdu jen jedno písmenko.
Takže přepis v šabloně a upravit php. mělo by to být dost jednoduché
asi stačí si najít třídu

jevcalendarplus-header-day

a tam to někde opravit

30. dub 2016 20:10 #126839
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Toto mně taky napadlo,ale na příslušném řádku je pouze toto:
Code:
<div class="jevcalendarplus-header-day"><%= day %></div>
pokud by chtěl někdo pomoci, tak přikládám celý soubor.
Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

03. kvě 2016 14:41 #126862
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
a co je v to "day" vypište si to

Powered by Fórum