Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nadpis nad řadu modulů

03. úno 2016 13:10 #125656
Nadpis nad řadu modulů od Kamil
Začátečník
Dobrý den,
řeším jak u tohoto webu:
druhapomoc.cz.uvirt5.active24.cz/
Vložit nad jednotlivé bloky nadpis na jednu řádku
Tedy nadpis nad main-bottom a bottom-a, aniž bych musel přidávat nové pozice, nebo přesouvat moduly nad pozici s článkem.
Děkuji za jakýkoliv nápad.
Používám šablonu everest od yootheme.com

03. úno 2016 14:31 #125657
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
udělat si ten text jako modul, ale pozor aby to zůstalo responzivní

03. úno 2016 14:48 #125658
Odpověď od Kamil
Začátečník
Jenže já mám pod článkem jen 3 pozice, které potřebuji využít. A nový modul ve stejné pozici se řadí vždy do řady. nemám tam tedy prostor. Bohatě by mi stačilo, aby bylo možné u jednoho modulu určit, aby byl samostatný na řádce. V nastavení mám možnost stacked, ale pak jsou na samostatné řádce veškeré moduly.

možná je to stupidní otázka, ale není možné přes class u modulu určit, aby byl samostatný na řádce?
viz: možnosti v obrázku
Přílohy:

03. úno 2016 15:35 - 03. úno 2016 15:45 #125660
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Nevím, jakou používáte šablonu, na tom obrázku není opravdu moc vidět (mám ntb a asi blbě vidím :) ).
Pozice lze ovlivnit třídou s nějakou definicí, to je pravda, ale do toho bych se asi nepouštěl.
Možná najdete jiný způsob:
- mnoho šablon bývá dobře zdokumentováno a určitě by se našla nějaká "volná" pozice, nebo ne? Vytvořit Custom HTML modul, do něj napsat text a modul umístit na pozici třeba breadcrumbs tam nemáte?
- mnoho šablon má podporu, fórum, příklady, kde bývá popsáno i vytvoření nového modulu.

Pokud nemá Vaše šablona nic takového, poohlédl bych se po jiné. Vyjde to u Vašich stránek asi výhodněji, než experimentovat.

03. úno 2016 18:00 #125662
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
uděláte si modul s vlastním obsahem a to bude ten text. Dáte mu specifickou "Přípona třídy modulu", aby jste v CSS ovlivňoval jen jej.
dáte ho na pozici main-bottom jako první a v CSS si doladíte aby byl nad těmi ostatními a ne vedle.
poradím parametr "display"

03. úno 2016 19:15 #125663
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
zkuste si tam třeba zkusmo dát jen modul vyhledávání a nastylizujte si ho, aby byl nad těmi ostatními panely

Powered by Fórum