Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

modul posledni prispevky z fora

07. říj 2015 12:48 #123828
Odpověď od Tydou
Uživatel
Tak uz jsem to rozbehnul
nejdriv jsem zkusil jeste zmenit DIR místo FILE a uz to zaclo vypisovat prispevky ale se spoustou chyb, opravil jsem mysql na mysqli, tim jsem odstranil dalsi chybu
zustala tam chyba
Strict Standards: Non-static method ModForumHelper::getlastmessages() should not be called statically in /

a

Notice: Undefined variable: forum in /

kdyz vypnu chybove hlaseni tak to zmizi a funguje, ale chtel bych to poladit uplne bez chyb

07. říj 2015 13:03 #123830
Odpověď od Cony
Moderátor

houbak napsal: Jenom bych doplnil Conyho. Pokud budete chtít používat třídu JDatabase z Joomly, musíte mít u databázových tabulek stejný prefix jako mají databázové tabulky v Joomle.

Ne :) nemusí, stačí nepoužívat v dotazech prefix #__ ale natvdo zapsat prefix tabulek, jako zde např. phpbb_

07. říj 2015 13:06 #123831
Odpověď od Cony
Moderátor

Tydou napsal: Strict Standards: Non-static method ModForumHelper::getlastmessages() should not be called statically in /

funkci getlastmessages deklarujte jako public static function.

Tydou napsal: Notice: Undefined variable: forum in /

Někde tam používáte proměnou $forum, která neexistuje (není před použitím deklarována).

07. říj 2015 14:34 #123832
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel

Cony napsal:

houbak napsal: Jenom bych doplnil Conyho. Pokud budete chtít používat třídu JDatabase z Joomly, musíte mít u databázových tabulek stejný prefix jako mají databázové tabulky v Joomle.

Ne :) nemusí, stačí nepoužívat v dotazech prefix #__ ale natvdo zapsat prefix tabulek, jako zde např. phpbb_

Cony, omlouvám se, neuvědomil jsem si, že v mysql dotazu není použit "joomlácký" prefix.

Powered by Fórum