Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

form action

06. říj 2015 21:56 - 06. říj 2015 22:07 #123807
form action od Ernst
Joomla Expert
Tento dotaz jsem dal na konec nesouvisejícího vlákna www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...ovani?start=6#123806
Tak raději zakládám vlákno nové
Upravuji modul love factory.
Potřebuji tam přidat akci poslat poznámku.
Vycházel jsem z akce poslat zprávu a její běch jsem postupně dohledával a kopíroval a upravoval pro akci poslat poznámku.
A to vše jen prostředky modulu.

už jsem postoupil hodně daleko.
Vytvořil jsem si nové menu, tpl soubor kde se vstupní pole zobrazí v frame, upravil javascript
Poslední věc, kterou nemohu zatím dohledat:
Když dám tlačítko odeslat zavolá se
Code:
form action="/index.php/cs/lide-hledat-2/send-message"
a tem se předpokládám ten vstup zpracovává.
U poslat poznámku tam mám
Code:
form action="/index.php/cs/lide-hledat-2/send-poznamka"

to je natefinováno v quickpoznhamka.tpl
Code:
<form action="{jroute task='poznamka.send'}" method="post">
tedy prostřednictvím route.php (array $route). I tam jsem si to zkopíroval a opravil právě na voláni send-poznamka

Já ale nikde nemohu najít řetězec "send-message" a pak nevím co to "/index.php/cs/lide-hledat-2/send-message" vlastně volá. Nemohu ani najít název tabulky databáze, kam se data ukládají. A právě to ukládání potřebuji změnit

V javascript je to"
Code:
loveFactoryQuickpoznamka: function () { return this.each(function() { $(this).click(function (event) { event.preventDefault(); var elem = $(this); var url = elem.attr('href'); $.LoveFactoryDialog(url, { elem: elem }); }); }); },

Poradíte někdo, kde to může být? Bude to někde v query, ale nevím, co a kde mám hledat. Stačí dát alespoň nějaký tip.

menu poslat zprávu zapisuje do dat báze do tabulky lovefactory_messages, ale já z menu poslat poznámku potřebuji zapisovat do tabulky _lovefactory_poznamka, která může mít dokonce identiská pole

Powered by Fórum