Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Kde hledat email...

03. říj 2015 18:22 #123725
Kde hledat email... od tonboss
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
v emailovým formuláři, který mám udělaný přes shortcodes ultimate jsem si vytvoril formulář, který sice funguje v pořádku, ale nedokážu přijít na to, kde nastavím email, z kterého mi vyplněný formulář přijde. Neustále mi to posílá z emailu, který jsem zadal při instalaci (nespíš), ale nikde ho již nemám. celý projekt jsem si stáhl na localhost a totalcomandrem dala prohledat vsechny soubory, zadny soubor, kde by se tento email vyskytoval se nezobrazil. Vygeneroval jsem si celou databázi a dal v poznámkovém bloku mail vyhledat a ani v té databázi se mi nikde neobjevil. Nemám tedy absolutně tušení, odkud se může generovat a kde ho můžu přenastavit. Děkuji za odpověd.

03. říj 2015 22:52 #123726
Odpověď od Cony
Moderátor
Jinde než v databázi nebo v nějakém souboru být nemůže. Shortcodes Ultimate neznám, ale pokud je to email, který jste zadával při instalaci, tak ten najdete v Globálním nastavení v administraci (popř. v souboru configuration.php v kořenové složce).

Powered by Fórum