Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Linka na vykreslenie modulu s artyklom

29. kvě 2015 15:16 #121964
Ahojte,
mozno by ste mi vedeli poradit s jednou vecou. Pomohli by ste mi. Mam stranku s clankami a v menu som si podaval linky na dane clanky. Mam vsak trochu osobitu stranku. Mam v clanku galeriu so scriptom. Script ma funkcionalitu zadat do linky na konci adresy nazov galerie a cislo obrazka na nacitanie. Koli tomu som daval External Url ako linku. Zadal som tam index.php aj article id a na konci som dal podla navodu otaznik a nazov galerie s cislom obrazka. Ide to. Mam tam vsak aj na inej pozicii v sablone nadpis. Clanky nam na position-0 a nadpis na position-1. Urobil som si viac nadpisov a urobil som ich ako moduly. Ako Custom Html s nadpisom a na kazdy iny modul som dal v moznostiach modulu Menu asignment aktualny clanok k nadpisu. Ide to ak davam do linky Menu itemu Single article. Pri zadani External Url mi zobrazi stranku s clankom bez modulu nadpisu. Mozno sa da dajkym sposobom prepojit clanok s modulom v inej pozicii. Mozno sa takyto pripad robi inym sposobom. Ja davam linku index.php?option=com_content&view=article&id=4 . Pomohli by ste mi. Prosim, dakujem.
Marek

29. kvě 2015 17:31 #121967
Odpověď od Marek
Uživatel
Ahojte,
uz som to nasiel. Trebalo tam dat do linky aj Itemid= . Ahojte.
Marek

Powered by Fórum