Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vzhled tlačítek ve frontendu

31. kvě 2015 18:40 #121984
Odpověď od Karel
Začátečník
Zkoušel jsem prohledávat css soubory v administraci, abych našel část odpovídající za vzhled tlačítek, s představou, že ji pak umístím do odpovídacího souboru uživatelské části.. Nepodařilo se. V kterém souboru bych měl hledat, kam umístit?
Díky

31. kvě 2015 22:19 #121985
Odpověď od Cony
Moderátor
Umístit do jakéhokoliv souboru šablony který se nahrává. A hledat musíte v adresáři media/jui/css v souboru bootstrap.css. Použít to ale pouhým odkopírováním asi nebude vhodné, s největší pravděpodobností si narušíte design šablony i jinde.

01. čvn 2015 20:15 #121995
Odpověď od Karel
Začátečník
Díky za radu. Nakonec jsem to vyřešl tak že jsem soubor bootstrap.css vložil do šablony. Design se, pravda, narušil, ale pokud jsem si všiml, tak pouze tím, že zaměnil barvu písma v hlavičce z červené na modrou. Nevím proč, v bootstrap.css je pro nadpisy definovaná barva tmavě šedá :-(. Ale, co, napravil jsem to přímou deklarací u patřičného nadpisu.

Powered by Fórum