Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VirtueMart produkty

16. dub 2015 16:43 #121396
Odpověď od Cony
Moderátor
Nezabralo to proto, protože jste divem spacer obalil jen část obsahu buňky. musí obalovat celý obsah buňky, tedy včetně divu vm-product-details-container.

16. dub 2015 17:14 - 16. dub 2015 17:14 #121398
Odpověď od Luke
Uživatel
Vyzkouším to... díky

16. dub 2015 17:35 - 16. dub 2015 17:37 #121399
Odpověď od Luke
Uživatel
Omlouvám se, ale zkusil jsem to od toho spaceru "očistit" a trochu zpřehlednit kód a chtěl bych se tedy zeptat: Kam s ním? :D
Code:
// Show Products ?> <div class="product vm-product-horizon vm-col<?php echo ' vm-col-' . $products_per_row . $show_vertical_separator ?>"> <div class="vm-product-media-rating">
Zde jsem vkládal původní div spacer
Code:
<div class="vm-product-media-container"> <a title="<?php echo $product->product_name ?>" href="<?php echo $product->link.$ItemidStr; ?>"> <?php echo $product->images[0]->displayMediaThumb('class="browseProductImage"', false); ?> </a> </div> <div class="clear"></div> <div class="vm-rating-show-stars"> <?php echo shopFunctionsF::renderVmSubLayout('rating',array('showRating'=>$showRating, 'product'=>$product)); if ( VmConfig::get ('display_stock', 1)) { ?> </div> <div class="clear"></div> <div class="vmicon vm2-<?php echo $product->stock->stock_level ?>" title="<?php echo $product->stock->stock_tip ?>"></div> <?php } ?> <?php //echo shopFunctionsF::renderVmField('stockhandle',array('product'=>$product)); ?> <div class="clear"></div> <h2><?php echo JHtml::link ($product->link.$ItemidStr, $product->product_name); ?></h2> </div> <?php // konec vm-product-media-rating ?> <?php vmdebug('my number of rows for the prices rows heights',$rowsHeight[$row]); ?> </div> <?php // konec vm-product-horizon vm-col... ?> <div class="vm-product-details-container"> <?php // Product Short Description if (!empty($product->product_s_desc)) { ?> <p class="product_s_desc"> <?php echo shopFunctionsF::limitStringByWord ($product->product_s_desc, 40, '...') ?> </p> <?php } ?> <div class="vm3pr-<?php echo $rowsHeight[$row]['price'] ?>"> <?php echo shopFunctionsF::renderVmSubLayout('prices',array('product'=>$product,'currency'=>$currency)); ?> </div> <?php // konec vm3pr... ?> <?php echo shopFunctionsF::renderVmSubLayout('addtocart',array('product'=>$product,'row'=>0)); ?> <div class="vm-details-button"> <?php // Product Details Button echo JHtml::link ( JRoute::_ ( 'index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=' . $product->virtuemart_product_id . '&virtuemart_category_id=' . $product->virtuemart_category_id , FALSE), vmText::_ ( 'COM_VIRTUEMART_PRODUCT_DETAILS' ), array ('title' => $product->product_name, 'class' => 'product-details' ) ); ?> </div> <?php // konec vm-details-button... ?> </div> <?php // konec vm-product-details-container ?>
zde jsem končil původní spacer

16. dub 2015 21:48 #121402
Odpověď od Cony
Moderátor
Na začátek a na konec tohoto kódu, tedy celý tento kód obalit do divu spacer.

16. dub 2015 22:50 #121404
Odpověď od Luke
Uživatel
Rád bych napsal, že je to už ok, ale teď se to sice rozhodilo jinak, ale pořád je to úplně špatně... Tuhle variantu jsem zkoušel už na začátku.. Takový trápení s takovou blbostí...:(

16. dub 2015 23:02 #121405
Odpověď od Cony
Moderátor
Takto ne. na začátek a konec toho druhého kódu jsem myslel. Ale jestli ono to vše nepramení z toho, že jste si zvolil sublayout horizontal a teď se z něj snažíte udělat zpět vertical. Zrušte tu volbu horizontal v administraci a máte podle mne to co chcete. Nebo jak jste vlastně tam dostal to horizontal?

Powered by Fórum