Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno phoca gallery

28. lis 2014 00:10 - 28. lis 2014 00:15 #119089
phoca gallery od Ernst
Joomla Expert
Zkouším vícejazyčný web a použil jsem phoca gallery a mám dvě otázky.

Existuje překlad do Ukrajinčiny? Na webu máte jen pro nižší verzi, ale našel jsem www.phoca.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=15220 . Na těch stránkách se pro přihlášení musí napsat capsha v azbuce a já ty znaky neumím napsat a ověření sms asi nefunguje.

Lze udělat vícejazyčné kategorie tak aby se do každé kategorie nemusely nahrát obrázky, aby na webu nebyly x krát

To samé je s ukrajinštinou pro phoca downloads

28. lis 2014 01:26 #119091
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, myslím, že ten soubor, kterej je z roku 2011 je ten, co je tady:
www.phoca.cz/download/category/1-phoca-g...y-component?start=60

a bohužel novější není, každopádně na Yandex disku už ten soubor není.

Jinak, znaky se dají přepsat pomocí online ruské klávesnice

V Phoca Gallery to funguje podobně jako v celé Joomle, tedy nová jazyková verze je vlastně novej článek/nová fotka. Phoca Gallery ale využívá jeden originální obrázek pro všechny instance, tedy, pokud uděláš obrázek v čj např. (obrázek abc.jpg) a pak ho vytvoříš v uk, originál a náhledy budou jedny a budou využívány jak čj tak uk položkami.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Ernst

28. lis 2014 02:12 #119092
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
To je právě ten, kterej už v poslední verzi nefunguje. (nejde nainstalovat)
A na phoca download taky není nějaký funkční?

28. lis 2014 13:02 #119094
Odpověď od Bong
Moderátor
Oni to nejsou instalační soubory. Je třeba obsažené soubory uk-UA.com_phocagallery.ini a
uk-UA.com_phocagallery.sys.ini zkopírovat do složky language/uk-UA a také do administrator/language/uk-UA

Ale překlad je jen do verze 3.0.2, tak bude třeba alespoň doplnit chybějící řádky z angličtiny. Tedy pokud je pro vás podstatný i překlad administrace do ukrajinštiny. Ve frontendu by změny snad být nemusely, takže bude fungovat.

S překladem Phoca Download je to podobné. Použijte překlady z www.phoca.cz , které končí j17.zip

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Ernst

28. lis 2014 20:57 #119097
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Přiznám se, že mně to také ještě v noci přesně tak napadlo. Přes den jsem se k tomu nedostal, ale teď večer vyzkouším a dám vědět, kolik je toho případně třeba upravit.
Uřčitě mi bude stačit frontend, tak toho snad nebude moc.

Powered by Fórum