Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak povolit zobrazeni 1 modulu redaktorovi

29. říj 2014 23:38 #118684
Jak povolit zobrazeni 1 modulu redaktorovi od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

uz par hodin dumam nad jednou moznosti. V instalaci Joomly mam 1 uzivatele, ktery neni superadmin. Nevidi moduly a potrebuju mu zpristupnit pouze 1 modul, aby v nem mohl menit obsah. Jak toho dosahnout? Objevil jsem, jak mu muzu moduly zobrazit nebo zakazat, ale to plati jen na vsechny moduly. Nikdy jsem tohle nepotreboval a mam mlhavy pocit, ze v J 2.5 to slo, ale tady to nemuzu objevit.

Je nejaka moznost, jak mu ukazat jen 1 a ostatni, aby mel zakazany?

Diky

30. říj 2014 08:55 #118686
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Pokud se jedná o modul z instalace Joomly, tak v editaci má záložku Oprávnění modulu a tam je pro danou skupinu možné nastavit opravnění pro editaci

30. říj 2014 09:06 #118687
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Bohuzel ne. Je to doinstalovany rozsireni od Rockett. Takze to nijak nejde udelat?

30. říj 2014 09:14 #118688
Odpověď od Martens
Návštěvník
To se mi nezdá - schválně jsem se podíval do svých webů, kde mám i moduly třetích stran (ARTIO, AidaNews2 atp.) a možnost nastavení oprávnění je i u nich - a to v Joomle od verze 2.5. Fakt jsou rozšíření od RocketTheme tak specifická nebo že by team joomly pustil ven add-on, který toto ignoruje?

30. říj 2014 09:32 - 30. říj 2014 09:47 #118689
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja nevim. Mam posledni Joomlu 3.3.6. Rozsireni je Roksprocket a nikde to tam nevidim. Takze jsou 2 moznosti - neni to tam nebo hledam na blbym miste. Nicmene pokud se bavime o moznosti neco nastavit v konkretnim modulu. Tak tam fakt nic nevidim a v hlavnich nastavenich modulu mam jen toto. Viz priloha. Kde je teda moznost nastavit OPRAVNENI MODULU? JInak OPRAVNENI MODULU viditelne mam, ale jen u tech modulu, ktere jsou z Joomly, jak psal houbak.

Podle vseho to proste vypada, ze to ten modul nema. Jde tam nastavit jen pristupova uroven skupiny uzivatelu. Takze asi jedina moznost, co mě napadla, bude vytvorit pro toho konkretniho cloveka nejakou specialni kategorii. Mozna by to pak fungovalo.

Druhej screen ukazuje rozdily v moznostech nastaveni modulu.
Přílohy:

Powered by Fórum