Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea RED SHOP UPLOAD LIMIT

21. říj 2014 12:49 #118576
RED SHOP UPLOAD LIMIT od Marek Caha
Uživatel
:(
Ahoj,
potřeboval bych poradit, začínám s joomlou a stáhnul jsem si rozšíření ,,redSHOP-v1.3.3.1_25j,, tento soubor ma 3,6MB ovšem po rozkliknutí ,,rozšíření,, a pokusu o instalaci balíčku se objeví:
,,
**Chyba**

**Vyskytla se chyba při nahrávání souboru na server.**
**Maximální velikost 'PHP file upload' je příliš malá: Tato hodnota je nastavena v souboru php.ini v položkách upload_max_filesize a post_max_size ve vašem nastavení PHP (v souboru php.ini a/nebo souboru .htaccess)**,,
přes xampp jsem se snazil v souboru php.ini zmenit hodnotu post_max_size=8M na 5M a upload_max_filesize=2M na 4M...ovšem i tak to píše pořád výše uvedenou chybu...neporadil by mi někdo prosím co s tím?? :blush:

21. říj 2014 14:02 #118578
Odpověď od Bong
Moderátor
To máte na local?
php.ini můžete editovat přímo nějakým rozumným textovým editorem. Hodnoty si můžete navýšit dle libosti (vždyť je to vaše).
Můžete také instalační balíček nahrát do aložky, třeba TMP a instalovat ze složky...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum