Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

PhocaGalerie nestránkuje obrázky

28. srp 2014 15:34 - 28. srp 2014 15:37 #117610
Dobrý den,

prosím o pomoc se stránkováním v PhocaGalerii. Do systému vložím asi 50 fotek, ale PhocaGalerie mi jich zobrazí jen 20 a dole se mi neukazuje stránkování. Bohužel se mi nepovedlo nejít, kde se toto stránkování povoluje nebo jak to vyřešit. Předem děkuji za případnou radu.

Jedná se o tyto stránky. tyto stránky.

28. srp 2014 22:57 #117616
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, v menu odkazu na galerii je možné stránkování vypnout/zapnout (menu manager - menu link na galerie - nastavení)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

29. srp 2014 15:43 #117621
Odpověď od lllll
Nováček
Tak nevim jestli klikám správně, pro úplnost:

přihlásim se do joomly a vyberu NABÍDKY, tam mam dve nabídky MeinMenu a Hidden menu - vyberu HIDDEN MENU a v tomto menu mám položku s názvem FOTOGALERIE, rozkliknu jí a v základních možnostech mám ZOBRAZIT STRÁNKOVÁNÍ KATEGORIÍ A ZOBRAZIT STRÁNKOVÁNÍ OBRÁZKŮ, obojí mám na povolit (i ostatni veci sem zde povolil), přesto se mi stránkování nezobrazí. :(

29. srp 2014 16:12 #117622
Odpověď od H13
Admin
Pak se podívej:

- jestli někde ještě nemáš menu odkaz na galerii
- jestli šablona nemá problém se zobrazením stránkování (např. pokud by přepisovala výstup komponenty) - stačí když otestuješ phoca gallery s nějakou základní šablonou

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

29. srp 2014 17:35 #117624
Odpověď od lllll
Nováček
V nabídkách mám jen MeinMenu a Hidden Menu nic vic, žadou jinou galerii jsem zde nanašel.
Pokud vyberu nějakou jinou základní šablonu stránky vypadají uplně jinak a odakaz na fotogalerii mi ani neukazují. Je možné, že by šablona neměla stránkování nastylované??? Popřípadě jak to zjistím. Já myslel, že to stránkování je v té PhocaGalerii. Děkuji

29. srp 2014 20:17 #117626
Odpověď od H13
Admin
Je možné, že šablona nestyluje stránkování, ale v tom případě by šlo vidět - jen by bylo rozhozený. Spíš jde o to, že by šablona přepisovala výstup Phoca Gallery a vůbec by tam neměla stránkování.

Pokud ti standardní šablona neukazuje menu odkaz na galerii, zkus zveřejnit hidden menu.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum