Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak dodat modulu pozadí?

26. srp 2014 12:19 #117563
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
nabyl jsem dojmu, že má celý ten pravý sloupec být bílý...pokud jde jen o ten jedn modul...tak jak píše Cony - přidat tomu modulu vlastní třídu

v CSS nechat původní verzi...ne to co jsem psal já...a pak přidat někam pod to definici :
Code:
div.modulspozadim { background-color: white; }

co se týká toho tlačítka...záleží jak je ten formulář udělán...jestli přes nějakou komponentu...nebo vložený HTML kod...
pokud je vložen kod...tak bych přidal style="font-size: 20px" třeba do
Code:
<input id="mc-embedded-subscribe" class="button" type="submit" value="Ano, chci novinky" name="subscribe" style="font-size: 20px">
Poděkovali: MaK.

26. srp 2014 12:30 #117564
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
fishmakere, upravil jsem kód na:
Code:
div[id*="jsn-pos-stick-right"] { right: 0; } div.modulspozadim { background-color: white; }

Ale když pak v nastavení modulu vložím do Přípona třídy modulu "modulspozadim", pozadí je stále průhledné. Asi něco dělám chybně. Zřejmě to do kódu zapisuju špatně. Mrkneš prosím, co jsem tam vložil chybně? Nějaké závorky navíc?

Díky, MaK.

--- -- -

26. srp 2014 12:41 #117565
Odpověď od Cony
Moderátor
Code:
.modulspozadim { background: white !important; }
Poděkovali: MaK.

26. srp 2014 12:50 #117567
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
fishmakere, ano, je to vložený HTML kód, nyní tam je:
Code:
<!-- real people should not fill this in and expect good things - do not remove this or risk form bot signups--> <div style="position: absolute; left: -5000px;"><input tabindex="-1" type="text" name="b_c8ca547b4963fe1a066a58272_445fefb8e0" value="" /></div> <p class="clear"><input id="mc-embedded-subscribe" class="button" type="submit" name="subscribe" value="Ano, chci novinky" /></p> </form></div> <!--End mc_embed_signup-->

Zkusím do něj tvůj návrh nějak nacpat. Díky.

--- -- -

26. srp 2014 12:52 #117568
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky, Cony, i všem ostatním zúčastněným!

Už to jede, sice mám nyní text v modulu narvaný až k okraji pozadí, ale i tak je to mnohem lépe vidět :-)

--- -- -

Powered by Fórum