Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Size of a request header field exceeds server limit. Cookie

28. čvc 2014 19:15 - 28. čvc 2014 19:16 #117238
Odpověď od Bong
Moderátor
V předchozích verzích template se chyba cookies v souvislosti se zvětšováním písma u Vertexu neobjevovala. Když tedy zakážete to zvětšování písma v šabloně, přestanou se generovat cookies v nesmyslném množství nebo velikosti. A pokud stávající vymažete a vyčistíte cache měl by problém zmizet.

Řešíme tedy stále cookies v souvislosti s vašimi použitými rozšířeními. A protože tam dle vašich slov nic jiného nemáte než čistou instalaci Joomly a template, bude chyba právě v tomto.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. čvc 2014 19:37 - 28. čvc 2014 19:44 #117239
Odpověď od jiřík
Začátečník
Tak já spíš tvůrci templatu napíši ať to opraví, protože bych tam resizer fontu chtěl mít. Když ho totiž vypnu, tak písmo se zvětší a celá stránka vypadá z hlediska designu na hov.., prostě hnusně. Ale samozřejmě, pokud to nepůjde jinak, vypnu to.
A prosím ještě o přepsání a upřesnění titulku tohoto vlákna. I pro ostatní uživatele. Já to, ale z mé pozice nedokáži. A nebo si to myslím, že to s obyčejné registrace nejde.


Moc vám děkuji za rady a pomoc.

28. čvc 2014 19:52 #117240
Odpověď od Bong
Moderátor
Výchozí velikost písma by mělo být možné nastavit minimálně v CSS šablony. Takže další udělátka nepotřebujete. To zvětšování by měl být jen komfort pro uživatele, ale mezi námi, k čemu, když lépe poslouží Ctrl+kolečko myši :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. čvc 2014 02:27 #117246
Odpověď od Cony
Moderátor

Bong napsal: ...když lépe poslouží Ctrl+kolečko myši :-)

No jo, ale to je pro plno lidí "tajemná magie" :cheer:

29. čvc 2014 19:51 #117266
Odpověď od jiřík
Začátečník
tak mi tvůrci templatu napsali, že je to problém nastavení na mém serveru, ne v templatu, takže jsem se ocitl na úřadech, kde jeden úřad hazí problém na druhý a druhý na první a já jak kokos lítám mezi němi. takže kadím na řešení něco s tvůrci templatu a nebo poskytovateli serveru a prostě to vypnu a jdu se proletět :o).

Powered by Fórum