Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s vyhladávaním kľúčového slova

28. čvc 2014 09:48 #117219
Odpověď od Bong
Moderátor
Teď netuším, ale položka menu by měla být zveřejněná. Jen nemusí být viditelná na stránkách, tedy může být třeba v jiném modulu menu, který použijete k vyzkoušení a odladění a pak skryjete.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Goroslavomir

28. čvc 2014 12:16 #117224
Odpověď od Cony
Moderátor
Po kliknutí na vyhledaný článek se už neřídíte položkou menu Hledání, ale položkou menu příslušného článku. Tzn. pokud se článek nezobrazuje někde pod nějakou položkou menu, vytvořte si ve skrytém menu položku typu blog odkazující na kategorii toho článku a moduly přiřazujte k ní.
Poděkovali: Goroslavomir

28. čvc 2014 12:24 #117226
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Dakujem. Po zverejneni polozky menu odkazujuceho na polozku kategorie sa vsetko napravilo a funguje to tak ako ma.

26. zář 2014 12:03 #118147
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Vie mi este niekto poradit s tymto problemom? Vytvoril som Menu, kde som umiestnil vsetky Kategorie a aj Vyhladavanie, ale pri pokuse o vyhladavanie sa mi objavia moduly vo vysledkoch, ale nie uz pri kliknuti na dany Clanok. Tam sa uz zelane moduly nezobrazia. Co mam prosim este pridat do vytvoreneho menu? Dakujem. www.slovak.ch

26. zář 2014 13:28 #118148
Odpověď od Bong
Moderátor
Vypnete si SEF URL. Pak vyzkousejte.

Mimochodem co to tam mate ty URL vcetne diakritky?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Goroslavomir

26. zář 2014 15:23 #118150
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Hm. Tak teraz to funguje, ale mam tam samozrejme inu URL. Aj moj FB ma uz indexovane URL, ktore som zadaval uz pred tym, cize teraz mi nic nefunguje. Preco to neberie aj so zapnutym SEF URL? Da sa to teraz nejako ponapravovat? Dakujem.

Powered by Fórum