Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s vyhladávaním kľúčového slova

27. čvc 2014 17:23 #117203
Problém s vyhladávaním kľúčového slova od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Po vyhľadaní kľúčového slova mi zobrazí na webke články, ktoré so slovom súvisia. Po kliknutí na článok mi však síce zobrazí článok, ale všetky moduly z pravej lišty a aj napr. pod článkom Súvisiace Články sú preč. Neviete dôvod? Poradí mi niekto? www. slovak .ch

27. čvc 2014 17:33 #117204
Odpověď od Bong
Moderátor
Vytvořte si položku menu typu Hledání: Formulář pro hledání nebo výsledky hledání a k této položce si přiřaďte moduly dle potřeby. Položka menu může být skrytá.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. čvc 2014 18:12 #117205
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Ďakujem. Vytvoril som položku v menu (nezverejnena) a priradil som aj moduly, ale po kliknutí na hocijaký vyhľadaný článok mi moduly zmiznú.

27. čvc 2014 19:45 #117207
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Toto bude skôr probém s modulami článku. Keď zadám vyhľadať kľúčové slovo a zobrazí mi zoznam článkov, v ktorých sa kľúčové slovo nachádza, tak moduly fungujú. Nefunkčnosť sa prejaví až po kliknutí na konkrétny článok a po jeho zobrazení. Ešte som si všimol, že keď kliknem na článok priamo (bez vyhľadávanie), tak sa v záhlaví stránky zobrazí názov: "Články | Švajčiarsko | SLOVAK.CH", ale akonáhle kliknem na článok po vyhľadávaní kľúčového slova zo zoznamu článkov, tak sa zobrazí v záhlaví iba: "Články". Neviem, či to s tým súvisí.

27. čvc 2014 23:22 #117213
Odpověď od Bong
Moderátor
To bude podobný problém. Udělejte si položky menu na jednotlivé kategorie článků a nastavte moduly.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. čvc 2014 00:11 #117216
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Vytvoril som si aj to, ale zatial nefunguje. Asi robim niekde chybu.

1. Vytvoril som polozku v menu (nezverejnena) Polozka: Zoznam kategorii
2. Vybral som jednu kategoriu
3. Vybral som moduly
4. Zadal som Nastavenia zobrazovania stranky

Po tom, ako vyhladam z tejto kategorie clanok, po kliknuti na hladat klucove slovo sa mi zobrazi zoznam clankov. Kliknem na clanok z kategorie, ktoru som prave pridal do menu a problem je stale tam. Nezobrazi mi korektne Nastavenie zobrazovania stranky.

Powered by Fórum