Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea Phoca Cart

19. dub 2014 15:24 - 19. dub 2014 15:24 #115648
Phoca Cart od H13
Admin
Ahoj,

pokud by to někoho zajímalo, byl bych rád za testování této komponenty:

Phoca Cart: www.phoca.cz/phocacart
Co je Phoca Cart, viz: www.phoca.cz/news/797-phoca-cart-develop...-0-0-alpha1-released
Demo: www.phoca.cz/phocacartdemo/
Náhledy: www.phoca.cz/documents/116-phoca-cart-component/796-screenshots

Nejlépe na localhostu, protože se jedná o Alpha1 verzi - hodně možných chyb, hodně nedodělaných vlastností, atd. prostě zatím jen takový náhled jak by komponenta mohla vypadat (Je zapotřebí Bootstrap 3 šablona).

Pokud by měl někdo nějaký "feature request", napiště sem nebo do Phoca fóra: www.phoca.cz/forum (ale aby nedošlo při návrhu nových vlastností k nedorozumění - Phoca Cart má být jednoduchá komponenta, ne robustní komponenta jako např. VirtueMart)

Děkuji.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. dub 2014 22:30 #115653
Odpověď od Cony
Moderátor
Uff, tak to jste se pustil do velkého sousta :-) Určitě rád vyzkouším...

20. dub 2014 10:25 #115656
Odpověď od Linelabcz
Admin
Demo vypadá skvěle :) Myslím, že tohle se hodně povedlo. Přeju hodně sil do dalšího vývoje.

20. dub 2014 12:04 #115659
Odpověď od Bong
Moderátor
Český shop si zasluhuje mluvit česky. Překlad bude k dispozici všem koledníkům už zítra. :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: MaK.

20. dub 2014 17:07 #115663
Odpověď od Bong
Moderátor
Opravuji svoje prohlášení: Překlad již je k dispozici na adrese: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/131-phoca-cart

Pokud se pustíte do testování této komponenty přivítám i já jakékoli připomínky k českému překladu. Postřehy a připomínky k překladu pište do fóra na www.bongovo.cz

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Bart

20. dub 2014 18:45 #115664
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak to taky zkousim a bud jsem uplne blbej nebo nemuzu prijit na to, kde je treba kosik. Vyplnil jsem si kategorie, dopravu, par produktu a kdyz pak kliknu na pridani do kosiku, kosik nikde nevidim. Zkousim to na jedne z poslednich RT sablon. Co muzu delat blbe nebo musim mit vyplneny vsechny dalsi polozky, napr. DPH apod.?

Pak me jeste napadlo, jestli posledni RT sablony maji Bootsrap 3. Na RT jsem nic takovy nenasel, jen neco, co je cca rok stary. Takze vlastne nevim nic.
Poděkovali: nancywe

Powered by Fórum