Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problém s pridaním typu položky v Hlavnom menu

01. dub 2015 19:06 #121204
Prosí radu, na starej stránke Joomla 1.5 som si nainštalovala Jupgrade, aby som si upgradla stránku na vyššiu verziu 2.5. Všetko som si pekne prerobila a teraz som si zálohovala starý aj nový web a vymazala a prekopírovala na web. Lenže som zistila, že mám problém pridať položku v Hlavnom menu ku kategórii. To tlačítko Vybrať mi jenoducho nefunguje. Teraz neviem, či to tak bolo aj predtým, alebo sa mi tam urobila nejaká chyba, keď som web presúvala, keďže mi raz vypadlo spojenie. Vôbec neviem čo teraz robiť. Vymazala som to znova, znova presunula nový web ale stále rovnako. Teraz neviem, či to zasa vymazať a nahrať starý web, urobiť nanovo jupgrade, upraviť, skopírovať a presunúť, alebo mi niekto poradí, kde je problém a podarí sa mi to opraviť? Ďakujem za každú radu, lebo keď si predstavím, že to budem musieť znova robiť...

01. dub 2015 20:52 #121205
Odpověď od Bong
Moderátor
Jakou polozku? Nove vytvarenou, nebo nejakou migrovanou? K jake kategorii? Jakeho rozsireni?

Vyvoj jUpgrade byl ukoncen uz davno. Mate pouzivat redMIGRATOR.

Take mate migrovat na Joomla 3x. Vase migrace na J2.5 je uz take mimo podporu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. dub 2015 21:40 #121206
Odpověď od Andrea
Nováček
Nedalo mi to pokoja, nakoniec som prišla na to, v čom bol problém. Asi som to tu nevedela dosť jasne vysvetliť, ale som si všimla, že som mala pri migrácii nejaký inštalačný súbor, ktorý tam nemal byť, po odstránení mi všetko funguje tak ako má.

Powered by Fórum