Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odstraňovanie tagov po upgrade na 2.5.25

30. zář 2014 15:18 #118199
Odstraňovanie tagov po upgrade na 2.5.25 od Dano Blažko
Uživatel
Ahojte, na niekoľkých weboch som sa stretol s tým, že po upgrade na verziu 2.5.25 sa články pri uložení automaticky očistia o tagy alebo formátovanie. Zostáva len čistý text. Je jedno, či úpravu textu robím vo wysiwyg editore alebo kodujem. Neviem prist na to, kde je problem, ako toto čistenie zrušiť.

Ďakujem za rady.

P.S. Na weboch s touto disfunkcnostou sa objavila pätička "Joomla! 2.5.25" pod sebou 3x. Virus tam nie je...

30. zář 2014 15:50 #118200
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro metatagy opravte tabulky databaze a to jak v phpMyAdmin, tak ve Spravce rozsireni: Databaze.
Cisteni textu je zalezitosti nastaveni vaseho editoru a Filtrovani textu v Globalnim nastaveni.

3x paticka ... zkuste se podivat do nastaveni modulu administrace, kolik jich tam mate.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Dano Blažko

30. zář 2014 18:29 #118203
Odpověď od Dano Blažko
Uživatel
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Ešte upresním, že tento problém nevznikol na všetkých weboch, ktoré som upgradoval z 2.5.24 na 2.5.25, len na niektorých - tam, kde začalo čistiť text, vznikla aj trojitá pätička... Predtým to bolo OK.

Spravujeme vyše 50 webov na viacerých hostingoch a takto sa to začalo diať len na niekoľkých, neviem odhaliť príčinu. Čistenie textu robí aj v editore aj mimo editora a neviem, kde sa to dá vypnúť a nepoznám dôvod, prečo sa to samo takto zmenilo. Tému som otvoril preto, či sa s týmto problémom už stretol aj niekto iný, či vie povedať príčiny a ako to prípadne vyriešil. Ešte raz vďaka za rady.

Powered by Fórum