Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Podmíněné přesměrování po stisku tlačítka.

31. srp 2014 13:14 #117643
Dobrý den,
nepíšu dotazy často, spíše čtu a hledám, ale chěl bych vyřešit nasledující:
Potřebuji z webu po stisku tlačítka (odkazu) odkázat (přesměrovat na jiný server). Na jeden jiný server to není problém (a href).
Po stisku tlačítka ale potřebuji dle adresy toho, kdo kliká (remote_address) přesměrovat na jeden nebo druhý server.
Zjevně by se to dalo řešit pomocí php. Vložení php mně však nejde, instalovat nějaké Jumi nebo jiné je asi řešení - nevím, zda není zbytečné.
Další řešení bybylo RewriteCond. Ale jak zadat půvdní adresu, když je to jen odkaz v html kódu. Javascript jsem vynechal.a samozřejmě lze požít dvě tlačítka, ale to není vhodné.
Jak byste prosím tohle řešili?
Dkuji.

31. srp 2014 19:36 #117644
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Nepíšete, kde se má to tlačítko zobrazovat, jestli někde v šabloně, komponentě nebo modulu. Co třeba override výstupu z komponenty nebo modulu?

31. srp 2014 20:50 #117645
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Děkuji za reakci.
tlačítko je v šabloně JM-bussines Marketing ( zde popis tlačítka ).
Dal bych to jako custom module. Funguje s odkazem <a href>, ale php kód tam nejde.
"Uživatelský výstup modulu" mám zapsáno:
<div class="ch-item ch-first ch-debate" style="margin: 0 auto;">
<div class="ch-info">
<div class="ch-container">
<div class="ch-outer">
<div class="ch-inner">
<p>Kliknutím se dostanete přímo ke svým ....&nbsp;<a href=" 89.78.49.6/xy/login.aspx ">Klikni


</div>
</div>
</div>
</div>
</div>
Takto to funguje.
Ten Override jsem ještě nedělal. Nastuduji to. Díky za nasměrování.

Powered by Fórum