Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Google stánku vôbec nenájde

02. dub 2013 22:09 - 03. dub 2013 06:51 #106242
Google stánku vôbec nenájde od Kudoláni
Návštěvník
Zdravím všatkých.
Prosím o radu, pretože si už sám neviem pomôcť.
Vytvoril som stránku bobybar.sk, ako niekoľko ostatných stránok. No problém je v tom, že túto google vôbec nenájde ani keď do google zadám priamo URL.
Ešte som sa s tým nestretol. Mám tam všetko čo treba, Google pravideľne indexuje stránku, no aj napriek tomu ju stále vo vyhľadávači neponúkne vôbec, ako keby je nejak blokoval...
Pritom mám spravených už niekoľko stránok a so žiadnou som nemal problém, majú relatívne dobrú návštevnosť...

Neviete mi s tým prosím niekto pomôcť?
Ďakujem

02. dub 2013 23:03 #106243
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
To je nejaky trapny pokus, jak si zvysit navstevnost nebo co?
Google ji normalne najde, coz samozrejme vite.

03. dub 2013 22:51 #106292
Odpověď od Kudoláni
Návštěvník
Je pravda že tesne pred písaním som to neoveroval, no ešte pred veľkou nocou mi po zadaní do google "bobybar" nič nenašlo.
Čo sa týka návštevnosti, viem si predstaviť zvišovanie na iných stránkach. No nepotrebujem malému lokálnemu baru v nejakej dedinke zvyšovať návštevnosť cez web úplne inej kategórie...
Určite v ďaka môjmu príspevku na stránke bolo 1000 návštev, tak top zasa nepreháňajte.

Prosím adminov o zmazanie, už je to teda vyriešené. Ospravedlňujem sa že som to neoveril ešte tesne pred písaním...

Powered by Fórum