Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Přehrávání videa

17. říj 2014 17:44 #118486
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Jeden problém mi tam zůstal - www.zs-janskeho.cz/index.php/videa/video/3-dracek
Je tam anglický formát datumu a opravdu nemohu najít, kde je to nadefinováno.
Potřeboval bych tam dát date format LC3.

Můžete mně ještě jednou poradit?

17. říj 2014 17:47 #118487
Odpověď od Bong
Moderátor
Ano, tak nějak to je. Použít jako konstantu můžete cokoli, co objevíte mezi otazníky.
Ale má to svá omezení. Nelze použít (přeložit) nic kromě písmen a čísel, sežere to i podtržítko a mezeru. Také nelze použít některé systémové hlášky (klasicky třeba YES a NO).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. říj 2014 18:38 #118490
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
s tím formátem data nemáte nějakou dobrou radu?

17. říj 2014 19:04 #118492
Odpověď od Bong
Moderátor
Hledejte v šabloně rozšíření. Bude to někde v components/com_yendifvideoshare/views/NECO/tmpl/default.php

Najděte výskyt "date", třeba "date('jS F Y',..." a právě to 'jS F Y' je formát data, případně času. Změňte si to podle libosti kdekoli v šablonách. Pro ochránění před přepsáním při aktualizaci rozšíření použijte override šablony.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Ernst

17. říj 2014 20:13 #118493
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak jsem nad tím strávil cca hoďku a našel jsem.
Musel jsem hledat ručně, protože win 8 si s takovýmto vyhledáváním nějak neví rady.

Kdyby to někdo potřeboval, tak:
com_yendifvideoshare_1.1.0.zip\components\com_yendifvideoshare\views\video\tmpl\default.php, řádek 79

<?php echo JText::_('YENDIF_VIDEO_SHARE_ADDED_ON') . ' ' . date('j. n. Y', strtotime($this->item->created_date));?>
bylo tam to 'jS F Y', to jsem si u funkce date() také našel
Chtěl jsem tam dát proměnnou DATE_FORMAT_LC4, ale nějak se mi to nedaří. Budu to zkoušet nebo jak to má být správně?

Jinak než tímto zásahem do zdroje se to asi nedá udělat?

17. říj 2014 22:46 #118494
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak s tou proměnnou je to:
<?php echo JText::_('YENDIF_VIDEO_SHARE_ADDED_ON') . ' ' . date(JText::_('DATE_FORMAT_LC4'), strtotime($this->item->created_date));?>

Vždy doporučuji použít raději proměnné, protože pak si formát data můžete měnit v css šablony pro všechny moduly současně.

Powered by Fórum