Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze inicializovat funkci mail 2.5.6

01. čvc 2012 23:39 #95250
Odpověď od Milos Belka
Uživatel
Zdravím,
Také jsem měl tento problém na Joomla! 2.5.6 a vyřešil jsem ho nastavením SMTP v globálním nastavení/server/nastavení mailu a hláška už nechodí a email funguje.Přestal mi totiž fongovat formulář z RSForm! PRO , ale již jsem to vyřešil takto. :woohoo:

02. čvc 2012 07:49 #95252
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
Neee tak to tady nebylo PHP mail chodil dobře až do upgrade na 2.5.6. Potom jsem též volal na hosting konkrétně SAVANA a tam mě bylo řečeno že nic neměnily. ( což jsem jim i věřil když to před upgrade běhalo normálně) "neuměl" ano neuměl jsem to nijak rozběhat to byl důvod proč píšu sem ,ale stejně se nepodařilo. Nakonec to zachránilo SMTP a vidím že nejsem sám tak na tom asi vážně něco bude viz příspěvek níže.


Nový příspěvek byl přidán do Diskuze Joomla

Titulek příspěvku : Re: Nelze inicializovat funkci mail 2.5.6
Kategorie : Joomla! 2.5.x a její rozšíření
Odeslal : belkam

URL : www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...mit=6&start=12#95250

Zpráva :
Zdravím,
Také jsem měl tento problém na Joomla! 2.5.6 a vyřešil jsem ho nastavením SMTP v globálním nastavení/server astavení mailu a hláška už nechodí a email funguje.Přestal mi totiž fongovat formulář z RSForm! PRO , ale již jsem to vyřešil takto.

Z oběru novinek z tématu se můžete odhlásit tak, že jej navštívíte a kliknete na tlačítko 'Odhlásit se' v horní nebo dolní části stránky.

Na tento e-mail prosím neodpovídejte, byl vytvořen automaticky pouze jako upozornění.

10. čvc 2012 17:32 #95449
Odpověď od Ľubomír
Uživatel
Aj mne po upgrade na 2.5.6 prestal fungovať PHP mail, nakoniec som to vyriešil tak, že som prekopíroval priečinky z Joomla_2.5.3-Stable-Full_Package\components\com_mailto a Joomla_2.5.3-Stable-Full_Package\libraries\phpmailer do 2.5.6-stkovej verzie na webe pomocou ftp a nastavil som oprávnenia pre skopírované súbory na 777 a PHP mail začal fungovať z front aj back endu a fungujú mi aj všetky moduly a komponenty využívajúce funkciu mail. Môj live web www.lojack.sk

10. čvc 2012 17:36 #95450
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
OK tak dík za info to se potvrzuje že to nějak souvisí s verzí 2.5.6 . OK díky za info jak to řešit.

30. srp 2012 12:40 #96739
Odpověď od Martin Kadlas
Uživatel
Ano, po upgrade na 2.5.6 mě začalo havarovat zálohování. Zjistil jsem, že AKEEBA BACKUP nebyla schopná odeslat informační email. Viz:


www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...varuje-backup-na-500

30. srp 2012 13:44 #96741
Odpověď od Cony
Moderátor
Máte na serveru zaplý safe-mode? Chyba sezdá být při zaplém Safe Mode v knihovně PHPMailer viz Joomla CMS Tracker .

Powered by Fórum